305 Artikelen
Professional Haircare for Dry Hair
Geselecteerde
Filters
Aveda Pure Abundance Volumising Style-Prep 100ml
Recommended Retail Price:€28,75Huidige prijs:€21,56
€215,60 per L
Redken All Soft Shampoo Duo (2 x 300ml)
Recommended Retail Price:€47,00Huidige prijs:€39,95
€66,58 per L
Aveda Be Curly Advanced Co-Wash 350ml
Recommended Retail Price:€48,30Huidige prijs:€36,23
€103,51 per L
Aveda Pure Abundance Volumising Conditioning Rinse 150ml
Recommended Retail Price:€34,50Huidige prijs:€25,88
€172,53 per L
Redken All Soft Mega Krullen Shampoo 300 ml
Recommended Retail Price:€27,03Huidige prijs:€22,98
€76,60 per L
KMS Moist Repair Leave-In Conditioner 150ml
Recommended Retail Price:€26,45Huidige prijs:€21,16
€141,07 per L
Aveda Be Curly Advanced Shampoo 250 ml
Recommended Retail Price:€34,50Huidige prijs:€25,88
€103,52 per L
Redken All Soft Shampoo, Conditioner and Leave-in Routine for Dry Hair
Recommended Retail Price:€77,00Huidige prijs:€65,45
€87,27 per L
Pureology Hydrate Shampoo, Conditioner and Color Fanatic Multi-Benefit Leave-in, Moisturising Bundle for Dry Hair
Recommended Retail Price:€102,35Huidige prijs:€76,76
€104,86 per L
Kérastase Nutritive Nourish and Hydrate Duo for Medium-Thick Very Dry Hair
Recommended Retail Price:€85,10Huidige prijs:€72,34
€160,76 per L
Aveda Nutriplenish Multifunctionele Haarolie 30 ml
Recommended Retail Price:€41,98Huidige prijs:€31,49
€1049,67 per L
JOICO CURLS LIKE US Hydrate and Define Curl Crème Styler 200ml
€24,15
€120,75 per L
Joico Defy Damage Protective Conditioner 1000 ml
Recommended Retail Price:€69,58Huidige prijs:€48,90
€48,90 per L
Living Proof Clarifying Detox Shampoo + Moisture Rescue Mask for Detox & Hair Hydration
Recommended Retail Price:€78,20Huidige prijs:€62,56
€62,56 per unit
Kérastase Nutritive Bain Satin Riche Refillable Shampoo and Refill Pouch Duo for Fine to Medium Dry Hair with Niacinamide 500ml
Recommended Retail Price:€97,75Huidige prijs:€83,09
€83,09 per L