305 Artikelen
Professional Haircare for Dry Hair
Geselecteerde
Filters
Aveda Scalp Solutions Vernieuwende Conditioner 200 ml
Recommended Retail Price:€40,25Huidige prijs:€30,19
€150,95 per L
Aveda Scalp Solutions Balancerende Shampoo 200 ml
Recommended Retail Price:€34,50Huidige prijs:€25,88
€129,40 per L
Aveda Nutriplenish Deep Moisture Shampoo 250ml
Recommended Retail Price:€34,50Huidige prijs:€25,88
€103,52 per L
Kérastase Nutritive Nourishing Essentials Bundle for Fine-Medium Dry Hair
Recommended Retail Price:€131,68Huidige prijs:€111,93
€207,28 per L
Aveda Smooth Infusion Antipluishaar Shampoo 200 ml
Recommended Retail Price:€31,05Huidige prijs:€23,29
€116,45 per L
Joico Defy Damage In A Flash 7-Second Bond Builder 200ml
€30,02
€150,10 per L
Kérastase Nutritive Hydration Hero Conditioning Duo for Dry Hair
Recommended Retail Price:€80,50Huidige prijs:€68,43
€171,08 per L
Aveda Damage Remedy Restructuring Shampoo & Conditioner with Daily Repair Trio Bundle
Recommended Retail Price:€116,15Huidige prijs:€98,73
€179,51 per L
Aveda Scalp Solutions Verfrissende Beschermende Spray 100 ml
Recommended Retail Price:€41,40Huidige prijs:€31,05
€310,50 per L
Aveda Nutriplenish Masker Licht Hydraterend 150 ml
Recommended Retail Price:€47,15Huidige prijs:€35,36
€235,73 per L
Aveda Nutriplenish Intens Hydraterend Crèmemasker 200 ml
Recommended Retail Price:€55,20Huidige prijs:€41,40
€207,00 per L
Aveda Invati Ultra Advanced Revitalizing Scalp Serum 150ml
Recommended Retail Price:€69,00Huidige prijs:€51,75
€345,00 per L