305 Artikelen
Professional Haircare for Dry Hair
Geselecteerde
Filters
Joico Dream Blowout Tegen Hitte Beschermende Crème 200 ml
€22,20
€111,00 per L
Aveda Scalp Solutions Exfoliërende Hoofdhuidbehandeling 150 ml
Recommended Retail Price:€44,85Huidige prijs:€33,64
€224,27 per L
Aveda Kers-Amandel Leave-In Behandeling
Recommended Retail Price:€32,20Huidige prijs:€24,15
€120,75 per L
Aveda Nutriplenish Licht Hydraterende Conditioner 250 ml
Recommended Retail Price:€40,25Huidige prijs:€30,19
€120,76 per L
Aveda Abundant Blow Out All-Over Volumising Spray 150ml
Recommended Retail Price:€33,35Huidige prijs:€25,01
€166,73 per L
Aveda Be Curly Advanced Krulperfectionerende Primer 200 ml
Recommended Retail Price:€39,10Huidige prijs:€29,33
€146,65 per L
Olaplex No.4 and No.5 Fine Shampoo and Conditioner Duo 250ml
Recommended Retail Price:€69,00Huidige prijs:€51,75
€207,00 per L
Aveda Smooth Infusion Style-Prep Aveda Smoother 100 ml
Recommended Retail Price:€35,65Huidige prijs:€26,74
€267,40 per L
Joico Heat Hero Glossing Thermal Protector 180ml
€21,16
€117,56 per l
Joico Moisture Recovery Treatment Balm For Thick-Coarse, Dry Hair 250ml
€25,76
€103,04 per L
Aveda Smooth Infusion Antipluishaar Conditioner 200 ml
Recommended Retail Price:€36,80Huidige prijs:€27,60
€138,00 per L
Joico Hydra Splash Hydraterende Conditioner voor Fijn-Medium, Droog Haar 250 ml
€25,01
€100,04 per L