Wat je stijl ook is, bij KMS vind je het perfecte product voor je haar. Met speciaal samengestelde lijnen voor elk haartype en elke textuur maakt KMS het heel eenvoudig om je haar te stylen en de look te creëren die je wilt. Ontdek bij LOOKFANTASTIC de complete collectie, van dagelijkse reiniging tot de bestverkopende stylingproducten, waaronder de KMS Hairplay Molding Paste.
47 Artikelen
KMS
Geselecteerde
Filters
KMS ThermaShape Hot Flex Spray 200ml
Recommended Retail Price:€25,30Huidige prijs:€20,24
€101,20 per L
KMS Moist Repair Revival Creme 125ml
Recommended Retail Price:€32,20Huidige prijs:€25,76
€206,08 per L
KMS Moist Repair Leave-In Conditioner 150ml
Recommended Retail Price:€26,45Huidige prijs:€21,16
€141,07 per L
KMS ThermaShape 2-In-1 Spray 200ml
Recommended Retail Price:€29,67Huidige prijs:€23,74
€118,70 per L
KMS ThermaShape Straightening Creme 150ml
Recommended Retail Price:€26,11Huidige prijs:€20,88
€139,20 per L
KMS Add Volume Styling Foam 300ml
€24,15
€80,50 per L
KMS Color Vitality Blonde Shampoo 300ml
Recommended Retail Price:€24,15Huidige prijs:€19,32
€64,40 per L