22 Artikelen
Thermal Protectors
Geselecteerde
Filters
Pureology Color Fanatic Multifunctionele Haarlak 200 ml
Recommended Retail Price:€37,38Huidige prijs:€28,04
€140,20 per L
L'Oréal Paris Elnett Satin Hittebeschermingsspray - Stijl haar (170 ml)
Recommended Retail Price:€8,05Huidige prijs:€6,04
€35,53 per L
Wella Professionals EIMI Thermal Image Heat Protection Spray 150ml
Recommended Retail Price:€18,80Huidige prijs:€14,10
€94,00 per L
Redken Haarstyling Hittebeschermende Thermische Haarlak 250 ml
Recommended Retail Price:€29,33Huidige prijs:€24,93
€99,72 per L
Kérastase Discipline Fluidissime Spray 150 ml
Recommended Retail Price:€42,55Huidige prijs:€36,17
€241,13 per L
Pureology Colour Fanatic Spray Duo 200ml
Recommended Retail Price:€71,76Huidige prijs:€53,82
€134,55 per L
Aveda Brilliant Damage Control 250 ml
Recommended Retail Price:€30,48Huidige prijs:€22,86
€91,44 per L
Bumble and bumble Heat Shield Hittebeschermingsnevel 125 ml
€32,00
€256,00 per L
Bumble and bumble Hairdresser's Invisible Oil Shampoo & Conditioner with Heat/UV Primer Bundle
Recommended Retail Price:€104,65Huidige prijs:€88,95
€127,07 per L
Kérastase Resistance Ciment Thermique 150ml Duo
Recommended Retail Price:€85,10Huidige prijs:€72,34
€482,27 per L
Redken Styling - Iron Shape 11 Duo (2 x 250ml)
Recommended Retail Price:€47,15Huidige prijs:€40,08
€80,16 per L
KMS ThermaShape Hot Flex Spray 200ml
Recommended Retail Price:€25,30Huidige prijs:€20,24
€101,20 per L
OUAI Leave-in Conditioner 140 ml
€32,20
€230,00 per L
OUAI Leave-in Conditioner Reisformaat - 45ml
€16,10
€357,78 per L