459 Artikelen
Summer Hair
Geselecteerde
Filters
Living Proof Clarifying Detox Shampoo + Moisture Rescue Mask for Detox & Hair Hydration
Recommended Retail Price:€78,20Huidige prijs:€62,56
€62,56 per unit
Pureology Pure Volume Shampoo and Conditioner Routine For Flat, Fine, Colour Treated Hair 266ml
Recommended Retail Price:€64,98Huidige prijs:€48,74
€183,23 per L
brushworks Ultimate Haircare Bundle
Recommended Retail Price:€15,27Huidige prijs:€10,70
€10,70 per Unit
Umberto Giannini Coco Beach Waves Shampoo 250ml
Recommended Retail Price:€10,29Huidige prijs:€7,72
€30,88 per L
KMS ThermaShape 2-In-1 Spray 200ml
Recommended Retail Price:€29,67Huidige prijs:€23,74
€118,70 per L
NUXE Hair Prodigieux Detangling Leave-in Hair Milk 100ml
Recommended Retail Price:€25,30Huidige prijs:€18,98
€189,80 per L
Wella Professionals Ultimate Repair Miracle Hair Rescue Spray 30ml, Shampoo 250ml and Conditioner 200ml
Recommended Retail Price:€93,73Huidige prijs:€70,30
€146,46 per L
Umberto Giannini Strong Curls Rosemary Oil Shampoo 250ml
Recommended Retail Price:€11,44Huidige prijs:€8,58
€34,32 per L
OUAI Thick Shampoo and Conditioner Travel Bundle
€32,20
€180,90 per L
Perricone MD Haircare Hydrating & Strengthening Conditioner 10oz FG
Recommended Retail Price:€35,00Huidige prijs:€21,00
Giovanni 2chic Frizz Be Gone Polishing Serum 81ml
€13,90
€171,60 per L
Aveda Smooth Infusion Antipluishaar Shampoo 200 ml
Recommended Retail Price:€31,05Huidige prijs:€23,29
€116,45 per L
Umberto Giannini Damage Reverse Bond Serum 75ml
Recommended Retail Price:€13,74Huidige prijs:€10,30
€137,33 per L