460 Artikelen
Summer Hair
Geselecteerde
Filters
Umberto Giannini Damage Reverse Bond Serum 75ml
Recommended Retail Price:€13,74Huidige prijs:€10,30
€137,33 per L
Wella Professionals Ultimate Color Leave-in Mask 95ml
Recommended Retail Price:€53,71Huidige prijs:€40,28
€419,58 per L
Wella Professionals Ultimate Color Miracle Leave-in Mask For all Coloured Hair 30ml
€26,57
€885,67 per L
L'Oréal Professionnel Mini Protect & Repair Set: Metal Detox Clarifying Shampoo 100ml & Absolut Repair Molecular Hair Oil
Recommended Retail Price:€40,25Huidige prijs:€32,20
€247,69 per L
Perricone MD Hydrating & Strengthening Daily Leave-in Spray 5oz FG
Recommended Retail Price:€32,00Huidige prijs:€19,20
Umberto Giannini Thirsty Curls De-Frizzer 100ml
Recommended Retail Price:€10,64Huidige prijs:€7,98
€79,80 per L
Christophe Robin Hydrating Duo
€45,00
€90,00 per L
Wella Professionals Care Oil Reflections Trio
Recommended Retail Price:€62,33Huidige prijs:€46,75
€97,40 per L
Curlsmith Frizz Rescue Finishing Serum 74ml
€27,00
€364,86 per L
Umberto Giannini Thirsty Curls Detangler 250ml
Recommended Retail Price:€10,64Huidige prijs:€7,98
€31,92 per L
Aveda Nutriplenish Intens Hydraterend Crèmemasker 200 ml
Recommended Retail Price:€55,20Huidige prijs:€41,40
€207,00 per L
Kérastase Gloss Absolu Shampoo and Oil Bundle
Recommended Retail Price:€81,08Huidige prijs:€68,92
€233,63 per L
Briogeo Destined for Density Caffeine and Biotin Peptide Density Conditioner 236ml
€34,50
€146,19 per L
Umberto Giannini Frizz Wash Shampoo voor Kroeshaar 250 ml
Recommended Retail Price:€11,44Huidige prijs:€8,58
€34,32 per L
Bumble and bumble Bond-Building Herstellend Olieserum 50 ml
Recommended Retail Price:€44,85Huidige prijs:€33,64
€672,80 per L