461 Artikelen
Summer Hair
Geselecteerde
Filters
KeraCare Detangling Shampoo and Conditioner Duo with Natural Textures Twist and Define Cream
€20,70
€20,70 per unit
Umberto Giannini Strong Curls Rosemary Oil Conditioner 250ml
Recommended Retail Price:€11,44Huidige prijs:€8,58
€34,32 per L
As I Am Rosemary Leave-in Conditioner 237ml
Recommended Retail Price:€9,66Huidige prijs:€7,25
€30,59 per L
Umberto Giannini Curl Wash and Style Essentials Kit
Recommended Retail Price:€51,46Huidige prijs:€38,59
€40,62 per L
Kérastase Nutritive Nourish and Hydrate Duo for Medium-Thick Very Dry Hair
Recommended Retail Price:€85,10Huidige prijs:€72,34
€160,76 per L
JOICO CURLS LIKE US Hydrate and Define Curl Crème Styler 200ml
€24,15
€120,75 per L
Umberto Giannini Coily Curls Shampoo and Conditioner Duo
Recommended Retail Price:€20,59Huidige prijs:€15,44
€15,44 per unit
Umberto Giannini Bond Build Leave in Peptide Treatment 150ml
Recommended Retail Price:€13,74Huidige prijs:€10,30
€68,67 per L
NUXE Hair Prodigieux Intensive Repair Hair Mask 200ml
Recommended Retail Price:€36,80Huidige prijs:€27,60
€138,00 per L
NUXE Hair Prodigieux High Shine Shampoo and Conditioner Duo
Recommended Retail Price:€43,70Huidige prijs:€32,78
€81,95 per L
Nioxin Pro Clinical Age Defense Conditioner 240ml
Recommended Retail Price:€31,05Huidige prijs:€23,29
€97,04 per L
Bumble and bumble Seaweed Air Dry Leave-in Conditioner 150ml
Recommended Retail Price:€33,35Huidige prijs:€25,01
Mielle Organics White Peony Leave-In Conditioner 240ml
Recommended Retail Price:€16,09Huidige prijs:€10,78
€44,92 per L
L'Oréal Paris Elvive Kleurbeschermende Koperkleurtegengaande Paarse Conditioner 150 ml
Recommended Retail Price:€6,89Huidige prijs:€5,70
€38,00 per L
Umberto Giannini Frizz Fix Verzorgingsconditioner 250 ml
Recommended Retail Price:€11,44Huidige prijs:€8,58
€34,32 per L
Pureology Pure Volume Shampoo and Conditioner Routine For Flat, Fine, Colour Treated Hair 266ml
Recommended Retail Price:€64,98Huidige prijs:€48,74
€183,23 per L