461 Artikelen
Summer Hair
Geselecteerde
Filters
Umberto Giannini Curling Butter 300ml
Recommended Retail Price:€14,89Huidige prijs:€11,17
€37,23 per L
Exclusive Coco & Eve Bond Therapy Pro Bond Hair Mask 212ml
Recommended Retail Price:€36,80Huidige prijs:€29,44
€138,87 per L
Aveda Smooth Infusion Antipluishaar Conditioner 200 ml
Recommended Retail Price:€36,80Huidige prijs:€27,60
€138,00 per L
Christophe Robin Perfecting Radiance Oil with Amla Oil 50ml
€39,00
€780,00 per L
Joico Hydra Splash Hydraterende Conditioner voor Fijn-Medium, Droog Haar 250 ml
€25,01
€100,04 per L
Biolage Hydra Source Conditioning Balm 236ml
€24,15
€102,33 per L
Umberto Giannini Thirsty Curls Krulbevorderende en Hydraterende Lotion 150 ml
Recommended Retail Price:€10,64Huidige prijs:€7,98
€53,20 per L
Wella Professionals Invigo After Sun Express Conditioner 200 ml
Recommended Retail Price:€20,01Huidige prijs:€15,01
€75,05 per L
Mielle Organics Pomegranate & Honey Maximum Hold Gel Styler 473ml
Recommended Retail Price:€12,64Huidige prijs:€8,46
Briogeo Farewell Frizz Blow Dry Perfection & Heat Protectant Cream 118ml
€26,16
€221,69 per L
OUAI Fine/Medium Hair Treament Masque Travel Size 100ml
€23,00
€230,00 per L
Umberto Giannini Coco Beach Waves Conditioner 250ml
Recommended Retail Price:€10,29Huidige prijs:€7,72
€30,88 per L
Wella Professionals Care Invigo Sun Care After Sun Reinigende Shampoo 300 ml
Recommended Retail Price:€20,01Huidige prijs:€15,01
€50,03 per L
Exclusive Coco & Eve Bond Therapy Pro Bond Conditioner 280ml
Recommended Retail Price:€28,75Huidige prijs:€23,00
€82,14 per L
Aveda Be Curly Advanced Co-Wash 350ml
Recommended Retail Price:€48,30Huidige prijs:€36,23
€103,51 per L
Nioxin Pro Clinical Age Defense Shampoo and Conditioner Bundle
Recommended Retail Price:€62,10Huidige prijs:€46,58
€97,04 per L
Redken Frizz Dismiss Rebel Tame Behandeling 250 ml
Recommended Retail Price:€32,20Huidige prijs:€27,37
€109,48 per L