462 Artikelen
Summer Hair
Geselecteerde
Filters
Matrix Glow Mania Color Protecting Shampoo 300ml
€18,40
€61,33 per L
Kérastase Blond Absolu Blond Guard 45ml
Recommended Retail Price:€15,00Huidige prijs:€12,75
€283,33 per L
L'Oréal Paris Elnett Hair Spray for Coloured Hair UV 200ml
€5,75
€28,75 per L
Umberto Giannini Strong Curls Strengthening Shampoo & Conditioner Duo
Recommended Retail Price:€22,89Huidige prijs:€17,17
€34,34 per L
Redken Acidic Grow Full System Hair Serum for Thin Hair, Strengthens & Thickens
Recommended Retail Price:€38,41Huidige prijs:€32,65
€326,50 per L
Camille Rose Rejuva Grow Back Drops 58ml
Recommended Retail Price:€17,24Huidige prijs:€12,93
€222,93 per L
L'Oréal Professionnel Keratin Alpha Sleek Hair Mask Anti Frizz & Smoothing 250ml
€36,23
€144,92 per L
Umberto Giannini Coco Beach Waves Shampoo and Conditioner Duo
Recommended Retail Price:€20,59Huidige prijs:€15,44
€30,88 per L
Kerastase Curl Manifesto Refresh Absolu Spray 190 ml
Recommended Retail Price:€42,55Huidige prijs:€36,17
€190,37 per L
Coco & Eve Like A Virgin Hydraterende en Ontklittende Leave-In Conditioner 150 ml
€22,00
€146,67 per L
Umberto Giannini Curls & Coils Anti Frizz Moisture Mist 250ml
Recommended Retail Price:€12,59Huidige prijs:€9,44
€37,76 per L
NIOXIN Scalp and Hair Thickening System 3 Conditioner for Coloured Dry and Damaged Hair with Light Thinning 1L
Recommended Retail Price:€64,98Huidige prijs:€48,74
€48,74 per L
Umberto Giannini Frizz Fix Shampoo & Conditioner Duo
Recommended Retail Price:€22,77Huidige prijs:€17,08
€34,16 per L
Exclusive Coco & Eve Bond Therapy Pro Bond Shampoo 280ml
Recommended Retail Price:€28,75Huidige prijs:€23,00
€82,14 per L