305 Artikelen
Professional Haircare for Dry Hair
Geselecteerde
Filters
Shu Uemura Art of Hair Izumi Tonic Rice Water Shampoo and Hair Mask Routine
€108,43
€216,86 per L
Goldwell BondPro+ Day and Night Bond Booster 75ml
€23,00
€306,67 per L
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Scalp Rebalance and Hydrate Fluid 150ml
Recommended Retail Price:€27,60Huidige prijs:€20,70
€138,00 per L
Olaplex No.4 Fine Shampoo & Weightless Nourishing Mask Duo
Recommended Retail Price:€79,35Huidige prijs:€59,51
€0,13 per 50
Redken All Soft Heavy Cream Duo (2 x 250ml)
Recommended Retail Price:€70,00Huidige prijs:€59,50
€119,00 per L
Wella Professionals Ultimate Repair Day and Night Hair Serum 95ml
Recommended Retail Price:€124,66Huidige prijs:€93,50
€984,21 per L
Goldwell BondPro+ Repair and Structure Spray 150ml
€21,85
€145,67 per L
Goldwell Dualsenses Rich Repair Set
Recommended Retail Price:€33,35Huidige prijs:€26,68
€53,36 per L
Wella Professionals Ultimate Repair Day and Night Hair Serum 30ml
Recommended Retail Price:€59,11Huidige prijs:€44,33
€1477,67 per L