305 Artikelen
Professional Haircare for Dry Hair
Geselecteerde
Filters
Goldwell BondPro+ Fortifying Shampoo 250ml
€18,40
€73,60 per L
Joico Blonde Life Violet Conditioner 1000 ml
Recommended Retail Price:€68,25Huidige prijs:€51,19
€51,19 per L
Goldwell Stylesign Weightless Shine Oil 100ml
Recommended Retail Price:€19,55Huidige prijs:€14,66
€146,60 per L
Kérastase Nutritive Daily Nourishing Regime for Fine-Medium Dry Hair
Recommended Retail Price:€190,33Huidige prijs:€161,78
€274,20 per L
Kérastase Nutritive Nourishment Boosters Duo for Dry Hair
Recommended Retail Price:€118,45Huidige prijs:€100,68
€719,14 per L
KMS Moist Repair Cleansing Conditioner 275ml
Recommended Retail Price:€26,45Huidige prijs:€21,16
€76,95 per L
Wella Professionals Care Ultimate Smooth & Ultimate Repair Bundle
Recommended Retail Price:€61,41Huidige prijs:€46,06
€767,67 per L
Redken All Soft Conditioner Duo (2 x 250ml)
Recommended Retail Price:€51,00Huidige prijs:€43,35
€86,70 per L
Kérastase Nutritive Root To Tip Hydrating Heroes Nourish and Smooth Bundle for Medium-Thick Very Dry Hair
Recommended Retail Price:€143,75Huidige prijs:€122,19
€244,38 per L