305 Artikelen
Professional Haircare for Dry Hair
Geselecteerde
Filters
Pureology Hydrate Shampoo, Conditioner and Soft Mask, Moisturising Bundle for Dry Hair, Sulphate Free for a Gentle Cleanse
Recommended Retail Price:€108,10Huidige prijs:€81,08
€110,77 per L
Shu Uemura Art of Hair Izumi Tonic Rice Water Shampoo and Conditioner Routine
€93,46
€169,93 per L
JOICO CURLS LIKE US Define and Seal Curl Defining Gelée 250ml
€24,15
€96,60 per L
Redken All Soft Thick Hair Care Pack (3 Products)
Recommended Retail Price:€84,00Huidige prijs:€71,40
€89,25 per L
Kérastase Nutritive Daily Nourishing Regime for Medium-Thick Very Dry Hair
Recommended Retail Price:€203,55Huidige prijs:€173,02
€293,25 per L
Shu Uemura Art of Hair Delicate Comfort Reinigingsolie 400 ml
€55,78
€139,45 per L
Pureology Hydrate Verzachtende Behandeling 200 ml
Recommended Retail Price:€43,13Huidige prijs:€32,35
€161,75 per L
Pureology Hydrate Shampoo, Conditioner and Top Coat & Tone Routine for Neutralising and Hydrating Copper Hair
Recommended Retail Price:€101,55Huidige prijs:€76,16
€104,04 per L
Kérastase Nutritive Root To Tip Hydrating Heroes Nourish and Smooth Bundle for Fine-Medium Dry Hair
Recommended Retail Price:€130,53Huidige prijs:€110,95
€221,90 per L
Kérastase Nutritive Nourishing Essentials Bundle for Medium-Thick Very Dry Hair
Recommended Retail Price:€144,90Huidige prijs:€123,17
€228,09 per L
Goldwell BondPro+ Fortifying Shampoo 250ml
€18,40
€73,60 per L
Aveda Nutriplenish Light Moisture Shampoo & Conditioner with Mask Bundle
Recommended Retail Price:€121,90Huidige prijs:€103,62
€159,42 per L
Aveda Men Pure-Formance Shampoo 300 ml
Recommended Retail Price:€32,78Huidige prijs:€24,59
€81,97 per L
Aveda Cherry Almond Conditioner 200ml
Recommended Retail Price:€31,05Huidige prijs:€23,29
€116,45 per L
Aveda Nutriplenish Daily Moisturising Hair Treatment - Deep Moisture 150ml
Recommended Retail Price:€41,40Huidige prijs:€31,05
€207,00 per L