249 Artikelen
20% off
Geselecteerde
Filters
Clinique Moisture Surge Glow Getter Trio
€87,40
€1165,33 per L
Clinique Hydratatie Mini Kit
€36,80
€490,67 per L
Clinique Skin Routine For Results: Anti-Blemish
€62,10
€428,28 per L
Clinique Even Better Pore Defying Primer 15 ml
€19,55
€1303,33 per L
Clinique Moisture Surge 100 Hour Auto-Replenishing Hydrator 75ml
€65,55
€874,00 per L
Clinique Glowing Day & Night Moisturiser Duo with Hyaluronic Acid
€80,50
€1006,25 per L
Clinique All About Shadow Quad (Verschillende Tinten)
€44,85
€13590,91 per KG
Clinique Blushing Blush Poederblush 6 g (Verschillende Tinten)
€36,80
€6133,33 per KG
Clinique High Impact Volume Lashes Look
Recommended Retail Price:€73,03Huidige prijs:€51,12
€51,12 per unit
Clinique Skincare Bestsellers Bundle
Recommended Retail Price:€127,65Huidige prijs:€89,36
€470,32 per L
Clinique Plump & Illuminate Night Skincare Duo with HA + 1% Retinoid
Recommended Retail Price:€83,95Huidige prijs:€58,77
€58,77 per unit
Clinique Smart Clinical Repair AM/PM Retinoid Balm and SPF 50 Sheer Tint Duo
Recommended Retail Price:€65,55Huidige prijs:€45,89
€45,89 per unit
Clinique Repairwear Anti-Gravity Oogcrème 30 ml
€105,80
€3526,67 per L
Clinique Eye Shader Brush
€26,45
Clinique Deep Comfort Bodywash 200 ml
€26,00
€130,00 per L
Clinique Routine Discovery Trio
€97,06
€215,69 per L
Clinique 3 Stappen Huidtype 3 Mini Kit
Recommended Retail Price:€29,90Huidige prijs:€22,43
€186,92 per L
Clinique Pop Plush Romige Lipgloss 4,3 ml (Verschillende Tinten)
€27,60
€8117,65 per L
Clinique Sparkle Skin Lichaamsscrub 200 ml
€31,00
€155,00 per L
Clinique Deep Comfort Bodylotion 400 ml met Pomp
Recommended Retail Price:€59,80Huidige prijs:€44,85
€112,13 per L
Clinique LF Exclusive Cleanse and Care Face Bundle (t.w.v. €68,50)
€70,90
€405,14 per L
Clinique LF Exclusive Mascara en Reinigingsbundel (t.w.v. €58)
€60,03
€60,03 per unit