249 Artikelen
20% off
Geselecteerde
Filters
Clinique LF Exclusive Cleanse, Treat and Colour Cherry Bundle (t.w.v. €91)
€94,19
€94,19 per unit
Clinique LF Exclusive Cleanse and Care Face Bundle (t.w.v. €68,50)
€70,90
€405,14 per L
Clinique Sparkle Skin Lichaamsscrub 200 ml
€31,00
€155,00 per L
Clinique Daily Calm™ Soothing Cream and Foundation Makeup Balm Bundle (Various Shades)
€101,20
€1265,00 per L
Clinique Perfectly Pink Honey Lip Gift Set
Recommended Retail Price:€40,25Huidige prijs:€30,19
€10063,33 per KG
Clinique LF Exclusive Cleanse and Care Eye Bundle (t.w.v. €70.50)
€72,97
€521,21 per L
Clinique True Bronze Pressed Powder Bronzer 9.6g
€40,25
€4192,71 per KG
Clinique High Impact High-Fi Full Volume Mascara - Black Honey
€32,20
€3220,00 per L
Clinique Color Rich Nail Polish 9ml - Black Honey
€17,25
€1916,67 per L
Clinique Exclusive All About Shadow Limited-Edition Quad - Black Honey
€44,85
€8305,56 per KG
Clinique Even Better Clinical Radical Corrector en Onderbreker voor Pigmentvlekken 50 ml
€86,25
€1725,00 per L
Clinique City Block Sheer SPF25 40 ml
€34,50
€862,50 per L
Clinique All About Clean Rinse-Off Foaming Cleanser 250ml
€41,40
€165,60 per L
Clinique Dramatically Different Moisturising Lotion+ 200ml
€60,95
€304,75 per L
Clinique Dramatically Different Moisturising Gel+ 200ml
€60,95
€304,75 per L
Clinique Clarifying Lotion Twice a Day Exfoliator 2 400ml
€46,00
€115,00 per L
Clinique All About Eyes Eye Cream 30ml
€67,85
€2261,67 per L
Clinique 3 Stappen Huidtype 2 Mini Kit
€29,90
€249,17 per L
Clinique Clarifying Lotion Twice a Day Exfoliator 3 400ml
€46,00
€115,00 per L
Clinique Clarifying Lotion 4 for Oily Skin Refill 400ml
€47,15
€117,88 per L