249 Artikelen
20% off
Geselecteerde
Filters
Clinique Sparkle Skin Exfoliërende Bodycrème 250 ml
Recommended Retail Price:€46,00Huidige prijs:€34,50
€138,00 per L
Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator 15ml
€17,25
€1150,00 per L
Clinique Healthy Skin Routine Mini Kit Skin Type: Combination Oily
€29,90
€249,17 per L
Clinique Moisture Surge Hydration Heroes Mini Skincare Kit
Recommended Retail Price:€36,80Huidige prijs:€27,60
€368,00 per L
Clinique For Men Routine Heroes Trio
€95,24
€238,10 per L
Clinique Glow-Getter Duo 200ml Exclusive
€55,20
€276,00 per L
Clinique For Men Closer Shave Duo (Bundel)
€41,40
€184,00 per L
Clinique Anti-Rimpel Gezichtscrème SPF30 50 ml
€33,35
€667,00 per L
Clinique Quickliner for Lips 0.3g (Various Shades)
€24,15
€80500,00 per KG
Clinique Even Better Vitamin Makeup Foundation & Moisture Surge 100H Hydrator Moisturiser Bundle (Various Shades)
Recommended Retail Price:€59,80Huidige prijs:€41,86
€930,22 per L
Clinique Take The Day Off Cleansing Balm Duo
€73,60
€294,40 per L
Clinique Even Better Clinical Verhelderende Moisturizer 50 ml
€66,70
€1334,00 per L
Clinique Buff Brush
€38,53
€38,53 per unit
Clinique For Men Cream Shave 125ml
€28,75
€230,00 per L
Clinique Deep Comfort Crème voor Hand en Nagelriem 75 ml
Recommended Retail Price:€32,20Huidige prijs:€24,15
€322,00 per L
Clinique Pop Longwear Satin Lipstick 3,9 g (Verschillende Tinten)
€30,48
€7815,38 per KG
Clinique Hydration & Glow, For All Over Dewy Hydration Gift Set
€52,90
€622,35 per L
Clinique Chubby Stick™ Sculpting Highlight 6g (Various Shades)
€31,05
€5175,00 per KG
Clinique True Highlight Weightless Illuminator 8g (Various Shades)
Recommended Retail Price:€40,25Huidige prijs:€30,19
€3773,75 per KG
Clinique Superdefense Night Recovery Moisturizer 50ml (Skin Types 3/4)
€55,00
€1100,00 per L
Clinique Brighten & Hydrate Skincare Essentials
€70,15
€1079,23 per L
Clinique Hydrate & Glow Make Up Look
Recommended Retail Price:€67,85Huidige prijs:€47,50
€1010,64 per L
Clinique Superpowder Dubbel Gezichtspoeder 10 g (Verschillende Tinten)
Recommended Retail Price:€41,40Huidige prijs:€31,05
€3105,00 per KG