460 Artikelen
Summer Hair
Geselecteerde
Filters
Umberto Giannini Fuller, Longer, Thicker Heat Protect Cream 150ml
Recommended Retail Price:€11,44Huidige prijs:€8,58
€57,20 per L
Kérastase Blond Absolu Refillable Shampoo and Refill Pouch Duo for Blonde or Lightened Hair with Hyaluronic Acid 500ml
Recommended Retail Price:€96,00Huidige prijs:€81,60
NUXE Hair Prodigieux Pre Shampoo Mask and High Shine Shampoo & Conditioner Bundle
€77,05
€146,76 per L
Perricone MD Hydrating & Strengthening Moisture Hair Mask 6oz FG
Recommended Retail Price:€45,00Huidige prijs:€27,00
Wella Professionals Care Ultimate Repair Shampoo, Conditioner and Mask Bundle
Recommended Retail Price:€95,45Huidige prijs:€71,59
€119,32 per L
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo & Rich Hydrating Mask Bundle
Recommended Retail Price:€79,35Huidige prijs:€59,51
€132,24 per L
KMS Color Vitality Blonde Shampoo 300ml
Recommended Retail Price:€24,15Huidige prijs:€19,32
€64,40 per L
Christophe Robin Purifying Duo (Worth €71.00)
€57,00
€126,67 per L
Briogeo Don't Despair, Repair! Moisture + Damage Defense Leave-in Treatment 118ml
€32,20
€272,88 per L
NIOXIN Scalp and Hair Thickening System 2 Leave on Treatment 100ml
Recommended Retail Price:€36,80Huidige prijs:€27,60
€276,00 per L
Redken Acidic Bonding Concentraat Hydraterende Crème voor Krullen 250 ml
Recommended Retail Price:€36,23Huidige prijs:€30,80
€123,20 per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 300ml, Conditioner 300ml and 24/7 Night & Day Serum 100ml Repair Damaged Hair Bundle
Recommended Retail Price:€88,50Huidige prijs:€75,23
€107,47 per L