3327 Artikelen
New Customer
Geselecteerde
Filters
VIRTUE Flourish Thickening Styling Treatment 120ml
€50,60
€421,67 per L
Redken Extreme +2 Repair Pack (3 Products)
Recommended Retail Price:€96,60Huidige prijs:€82,11
€102,64 per L
Aveda Nutriplenish Shampoo & Conditioner Bundle - Deep Moisture
Recommended Retail Price:€74,75Huidige prijs:€63,54
€127,08 per L
Aveda Cherry Almond Softening Shampoo & Conditioner Bundle
Recommended Retail Price:€57,50Huidige prijs:€48,88
€108,62 per L
Redken Acidic Bonding Concentraat Hydraterende Crème voor Krullen 250 ml
Recommended Retail Price:€36,23Huidige prijs:€30,80
€123,20 per L
Redken Acidic Color Gloss Sulphate-Free Shampoo and Conditioner 500ml and Heat Protection Leave-in Treatment 190ml Bundle
Recommended Retail Price:€101,00Huidige prijs:€85,85
€171,70 per L
Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere, Bain UV, Masque UV & Blonde Guard
Recommended Retail Price:€171,35Huidige prijs:€145,65
€163,65 per L
Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere Shampoo, Treatment and Masque Trio
Recommended Retail Price:€136,28Huidige prijs:€115,84
€193,07 per L
Kérastase Discipline Bain Fluidealiste (250ml) and Maskeratine (200ml)
Recommended Retail Price:€93,73Huidige prijs:€79,67
€318,68 per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 300ml, Conditioner 300ml and 24/7 Night & Day Serum 100ml Repair Damaged Hair Bundle
Recommended Retail Price:€88,50Huidige prijs:€75,23
€107,47 per L