142 Artikelen
Hair
Geselecteerde
Filters
Christophe Robin Purifying Duo (Worth €71.00)
€57,00
€126,67 per L
Umberto Giannini Scalp Rescue Bundle
Recommended Retail Price:€32,03Huidige prijs:€24,02
€24,02 per unit
Aveda Cherry Almond Softening Shampoo & Conditioner Bundle
Recommended Retail Price:€57,50Huidige prijs:€48,88
€108,62 per L
Umberto Giannini Strong Curls Define and Nourish Duo
Recommended Retail Price:€26,34Huidige prijs:€19,76
€56,46 per L
Christophe Robin Strength and Nourish Bundle
€65,00
€123,81 per L
Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner 250ml
Recommended Retail Price:€34,47Huidige prijs:€25,85
€103,40 per L
Olaplex Nourished Hair Essentials - No.4, No.5 and No.9
Recommended Retail Price:€88,55Huidige prijs:€66,41
€112,56 per L
Aveda Nutriplenish Light Moisture Shampoo & Conditioner with Mask Bundle
Recommended Retail Price:€121,90Huidige prijs:€103,62
€159,42 per L
Redken Extreme Cat Eiwitreconstruerende Afspoelbare Haarbehandelingsspray 250 ml
Recommended Retail Price:€28,00Huidige prijs:€23,80
€95,20 per L
Bumble and bumble Sunday Zuiverende Clay Wash Volledig Formaat 15 ml
Recommended Retail Price:€39,39Huidige prijs:€29,54
€1969,33 per L
Goldwell Dualsenses Rich Repair Set
Recommended Retail Price:€33,35Huidige prijs:€26,68
€53,36 per L