51 Artikelen
Getinte lippenbalsem
Geselecteerde
Filters
KIKO Milano Exclusive Hydra Colour Lip Balm Bundle
Recommended Retail Price:€21,00Huidige prijs:€15,70
€1744,44 per KG
Prada Refillable Lip Balm Banana 3.8g
Recommended Retail Price:€46,00Huidige prijs:€36,80
€9684,21 per KG
Maybelline New York Lifter Glaze Lip Oil Balm (Various Shades)
Recommended Retail Price:€9,19Huidige prijs:€5,97
€314,21 per KG
Yves Saint Laurent Loveshine Candy Glow Lip Balm (Various Shades)
Recommended Retail Price:€44,85Huidige prijs:€35,88
€11212,50 per L
Prada Refillable Lip Balm U001 - Astral Pink
Recommended Retail Price:€46,00Huidige prijs:€36,80
€9684,21 per KG
NARS Afterglow Lippenbalsem 3g (Verschillende Tinten)
Recommended Retail Price:€32,78Huidige prijs:€29,50
€9833,33 per KG
MAC Squirt Plumping Gloss Stick 2.3g (Various Shades)
Recommended Retail Price:€26,45Huidige prijs:€21,16
€9200,00 per KG
NYX Professional Makeup Smushy, Matte Lip Balm, Soft Diffused Colour, Matte Finish
Recommended Retail Price:€9,19Huidige prijs:€7,35
€918,75 per L
Prada Glow Balm 3.8g (Various Shades)
Recommended Retail Price:€46,00Huidige prijs:€36,80
€9684,21 per KG
Prada Refillable Lip Balm U000 - Universal
Recommended Retail Price:€46,00Huidige prijs:€36,80
€9684,21 per KG
ICONIC London Melting Touch Lip Balm 3ml (Various Shades)
Recommended Retail Price:€23,00Huidige prijs:€17,25
€5750,00 per L
Lancôme Lip Idole Butterglow 35g (Various Shades)
Recommended Retail Price:€39,10Huidige prijs:€31,28
MAC Glow Play Tendertalk Lippenbalsem 3,14g (Verschillende Tinten)
Recommended Retail Price:€25,30Huidige prijs:€21,74
€6923,57 per KG
Too Faced Pillow Balm 6ml (Various Shades)
Recommended Retail Price:€25,30Huidige prijs:€17,71
€2951,67 per L