1917 Artikelen
Alle haarverzorging bekijken
Laat uw haar er glanzend en levendig uit zien met het complete assortiment haarverzorging van lookfantastic. Biedt alles wat u nodig hebt: van de dagelijkse hydratatie tot speciale behandelingen die uw haar diep voeden met prachtige resultaten. Met een breed assortiment premium shampoos en conditioners van luxemerken zoals Kérastase, Redken, Olaplex en Paul Mitchell alsook haaroliën van Wella, Moroccanoil en macadamia-olie. Verwen uw haar met uitgebreide verzorging met het assortiment serums en maskers vol geconcentreerde formules die zorgen voor droog, dof of pluizend haar. Populaire zoekopdrachten: haarmaskers, haarverzorgingscadeausets, shampoo, conditioner, reissets.
Geselecteerde
Filters
Aveda Pure Abundance Volumising Conditioning Rinse 150ml
Recommended Retail Price:€34,50Huidige prijs:€25,88
€172,53 per L
KeraCare Curlessence Hydraterende Krulcrème 320 ml
Recommended Retail Price:€13,74Huidige prijs:€10,30
€32,19 per L
As I Am CocoShea Spraymoisturizer 120 ml
Recommended Retail Price:€9,43Huidige prijs:€7,07
€58,92 per L
KeraCare Humecto Crèmeconditioner 234 g
Recommended Retail Price:€10,70Huidige prijs:€8,03
€33,46 per L
NIOXIN Scalp and Hair Thickening System 3 for Coloured Dry and Damaged Hair with Light Thinning Loyalty Kit
Recommended Retail Price:€88,44Huidige prijs:€66,33
€165,83 per L
Sol de Janeiro Brazilian Joia Shampoo (Verschillende Maten)
Recommended Retail Price:€12,00Huidige prijs:€9,00
€100,00 per L
L'Oréal Paris Elvive Bond Repair Pre-Shampoo Behandeling 200 m
€19,54
€97,70 per L
L’Oréal Paris Elvive Bond Repair Leave-in Serum 150 ml
€19,54
€130,27 per L
Aveda Scalp Solutions Stimulerende Hoofdhuidmassager
Recommended Retail Price:€31,05Huidige prijs:€23,29
€23,29 per unit
OUAI Fine Shampoo and Conditioner Travel Bundle
€32,20
€180,90 per L
Kérastase Soleil Bain Apres-Soleil Aftersun Shampoo 250 ml
Recommended Retail Price:€31,63Huidige prijs:€26,89
€107,56 per L
Keracare Natural Textures Botercrème 227 g
Recommended Retail Price:€14,49Huidige prijs:€10,87
€47,89 per KG
Joico Heat Hero Glossing Thermal Protector 180ml
€21,16
€117,56 per l
Mielle Organics Pomegranate and Honey Curl Smoothie 340g
Recommended Retail Price:€16,09Huidige prijs:€10,78
€30,37 per L
Exclusive Coco & Eve Bond Therapy Pro Bond Shampoo 280ml
Recommended Retail Price:€28,75Huidige prijs:€23,00
€82,14 per L
Bumble and bumble Heat Shield Hittebeschermingsnevel 125 ml
€32,00
€256,00 per L