1917 Artikelen
Alle haarverzorging bekijken
Laat uw haar er glanzend en levendig uit zien met het complete assortiment haarverzorging van lookfantastic. Biedt alles wat u nodig hebt: van de dagelijkse hydratatie tot speciale behandelingen die uw haar diep voeden met prachtige resultaten. Met een breed assortiment premium shampoos en conditioners van luxemerken zoals Kérastase, Redken, Olaplex en Paul Mitchell alsook haaroliën van Wella, Moroccanoil en macadamia-olie. Verwen uw haar met uitgebreide verzorging met het assortiment serums en maskers vol geconcentreerde formules die zorgen voor droog, dof of pluizend haar. Populaire zoekopdrachten: haarmaskers, haarverzorgingscadeausets, shampoo, conditioner, reissets.
Geselecteerde
Filters
Kérastase Blond Absolu Huile Cicaextreme 75ml
Recommended Retail Price:€58,50Huidige prijs:€49,73
€663,07 per L
Wella Professionals Invigo Blonde Recharge Cool Blonde Conditioner 200ml
Recommended Retail Price:€20,01Huidige prijs:€15,01
Redken All Soft Mega Krullen HydraMelt Leave-in Haarconditioner 150 ml
Recommended Retail Price:€36,23Huidige prijs:€30,80
€205,33 per L
brushworks Make-uphoofdbanden (Verpakking met 2 Stuks)
Recommended Retail Price:€11,49Huidige prijs:€8,04
€8,04 per unit
NIOXIN Scalp and Hair Thickening System 1 for Natural Hair with Light Thinning Trial Kit
Recommended Retail Price:€55,66Huidige prijs:€41,75
€119,29 per L
Christophe Robin Luscious Curl Defining Butter with Kokum Butter 150ml
Recommended Retail Price:€27,00Huidige prijs:€10,80
€72,00 per L
Aveda Pure Abundance Volumising Style-Prep 100ml
Recommended Retail Price:€28,75Huidige prijs:€21,56
€215,60 per L
Redken Quick Blowout Accelerated Föhnspray 170 ml
Recommended Retail Price:€31,63Huidige prijs:€26,89
€158,18 per L
Aveda Botanical Repair Strengthening Shampoo & Conditioner Bundle
Recommended Retail Price:€73,60Huidige prijs:€62,56
€156,40 per L
L'Oréal Paris Elvive Glycolic Gloss 3 Step Routine
Recommended Retail Price:€49,42Huidige prijs:€27,17
€54,34 per ml
Camille Rose Fresh Curl Revitalising Hair Smoother 240ml
Recommended Retail Price:€19,54Huidige prijs:€14,65
€61,04 per L
Christophe Robin Volumising Shampoo with Rose Extracts 250ml
Recommended Retail Price:€28,00Huidige prijs:€21,00
€84,00 per L
Kérastase Specifique Bain Prévention Shampoo 250 ml
Recommended Retail Price:€35,08Huidige prijs:€29,82
€119,28 per L
Christophe Robin Shade Variation Mask - Baby Blonde 250ml (NEW)
Recommended Retail Price:€38,00Huidige prijs:€28,50