WINKEL PER HUIDVERZORGINGSINGREDIËNT
Clinique
Shop de volledige collectie Clinique huidverzorging bij LOOKFANTASTIC. Clinique-producten zijn perfect voor de gevoelige of gemakkelijk reactieve huid en zijn zowel op allergieën getest als vrij van veel voorkomende irriterende stoffen zoals geurstoffen.
Clinique Moisture Surge 100 Hour Automatisch Vernieuwende Hydrator 50 ml
€48,30
€966,00 per L
Clinique Even Better All-Over Concealer en Verwijderaar 6 ml (Verschillende Tinten)
Recommended Retail Price:€31,05Huidige prijs:€23,35
€3891,67 per L
Clinique Almost Lipstick 1,9 g - Black Honey
Recommended Retail Price:€28,75Huidige prijs:€21,62
€11378,95 per KG
Showing slide 1