12 Artikelen
Rozenbottels olie
Geselecteerde
Filters
Pai Skincare Rozenbottel Bioherstellende Gezichtsolie met Rozenbottelzaad en Vruchten 10 ml
Recommended Retail Price:€21,85Huidige prijs:€17,04
€1704,00 per L
Antipodes Divine Gezichtsolie Rozenbottel en Avocado-olie 30 ml
€36,80
€1226,67 per L
ESPA Tri-Active Regenerating Nourishing Facial Oil 30ml
Recommended Retail Price:€114,00Huidige prijs:€91,20
€3040,00 per L
PIXI Rose Mix van Oliën Serum 30 ml
€29,90
€996,67 per L
By Terry Baume de Rose Rose Toner 200 ml
Recommended Retail Price:€55,20Huidige prijs:€44,16
€220,80 per L
Grown Alchemist Skin Renewal Facial Oil 25ml
Recommended Retail Price:€54,05Huidige prijs:€43,24
€1729,60 per L
Grown Alchemist Antioxidant+ Facial Oil 25ml
Recommended Retail Price:€49,45Huidige prijs:€19,78
€791,20 per L