1914 Artikelen
Alle haarverzorging bekijken
Laat uw haar er glanzend en levendig uit zien met het complete assortiment haarverzorging van lookfantastic. Biedt alles wat u nodig hebt: van de dagelijkse hydratatie tot speciale behandelingen die uw haar diep voeden met prachtige resultaten. Met een breed assortiment premium shampoos en conditioners van luxemerken zoals Kérastase, Redken, Olaplex en Paul Mitchell alsook haaroliën van Wella, Moroccanoil en macadamia-olie. Verwen uw haar met uitgebreide verzorging met het assortiment serums en maskers vol geconcentreerde formules die zorgen voor droog, dof of pluizend haar. Populaire zoekopdrachten: haarmaskers, haarverzorgingscadeausets, shampoo, conditioner, reissets.
Geselecteerde
Filters
Exclusive Coco & Eve Bond Therapy Pro Bond Shampoo 280ml
Recommended Retail Price:€28,75Huidige prijs:€23,00
€82,14 per L
Bumble and bumble Heat Shield Hittebeschermingsnevel 125 ml
€32,00
€256,00 per L
Biolage Hydra Source Conditioning Balm 236ml
€24,15
€102,33 per L
Christophe Robin Detangling Hairbrush with Natural Boar-Bristle and Wood
Recommended Retail Price:€75,00Huidige prijs:€56,25
€56,25 per unit
brushworks Prep and Refresh Bundle (Pink)
Recommended Retail Price:€10,45Huidige prijs:€7,31
€36,55 per L
Wella Professionals Nutricurls Curlixir Balm 150ml
Recommended Retail Price:€25,88Huidige prijs:€19,41
€129,40 per L
Wella Professionals Care Invigo Volume Boost Bodifying Shampoo 300 ml
Recommended Retail Price:€20,01Huidige prijs:€15,01
€50,03 per L
Wella Professionals EIMI Nutricurls Boost Bounce Curl Mousse 300ml
Recommended Retail Price:€22,60Huidige prijs:€16,95
€56,50 per L
Living Proof Volumegevende en Wortelstimulerende Spray 163 ml
€30,00
€184,05 per L
Christophe Robin Purifying Shampoo with Thermal Mud 250ml
Recommended Retail Price:€30,00Huidige prijs:€22,50
€90,00 per L
L'Oréal Professionnel Serié Expert Pro Longer Conditioner 200 ml
€24,73
€123,65 per L
Olaplex Voordeelverpakking No. 3 Hair Perfector Pre-Shampoo Versterkende en Herstellende Haarbehandeling 250 ml
Recommended Retail Price:€73,60Huidige prijs:€55,20
€220,80 per L
Redken Color Extend Blondage Conditioner
Recommended Retail Price:€29,33Huidige prijs:€24,93
€83,10 per L
Boucleme Seal and Shield Krullencrème 300 ml
Recommended Retail Price:€32,00Huidige prijs:€24,00
€80,00 per L
Umberto Giannini Curling Butter 300ml
Recommended Retail Price:€14,89Huidige prijs:€11,17
€37,23 per L
Joico Moisture Recovery Treatment Balm For Thick-Coarse, Dry Hair 250ml
€25,76
€103,04 per L
Umberto Giannini Thirsty Curls Krulbevorderende en Hydraterende Lotion 150 ml
Recommended Retail Price:€10,64Huidige prijs:€7,98
€53,20 per L