1193 Artikelen
Shop All Professional Haircare
Geselecteerde
Filters
Goldwell Dualsenses Color Revive Root Touch Up Light Blonde 3.7g
Recommended Retail Price:€39,10Huidige prijs:€27,37
€7397,30 per KG
Wella Professionals Care Ultimate Color Travel Set
€40,25
€196,34 per L
Olaplex Supersize No.3 and No.4P Bundle
Recommended Retail Price:€108,10Huidige prijs:€81,08
€162,16 per L
Goldwell Dualsenses BondPro+ Day and Night Bond Booster Duo
€34,50
€106,15 per L
Wella Professionals Oil Reflections Bundle
€43,70
€97,11 per L
Wella Professionals Color Fresh 7/47 Medium Blond Roodbruin 75ml
Recommended Retail Price:€17,83Huidige prijs:€13,37
€178,27 per L
Olaplex No.4 Fine Shampoo & Weightless Nourishing Mask Duo
Recommended Retail Price:€79,35Huidige prijs:€59,51
€0,13 per 50
Goldwell Dualsenses Blonde and Highlights Anti-Yellow Conditioner 200ml
€19,55
€97,75 per L
Wella Professionals Care Ultimate Color Regime Bundle
Recommended Retail Price:€136,74Huidige prijs:€102,56
€160,00 per L
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance 60Sec Treatment 200ml
€21,85
€109,25 per L
Goldwell Dualsenses Blonde and Highlights Anti-Yellow 60Sec Treatment 200ml
€21,85
€109,25 per L
Goldwell Dualsenses Blonde and Highlights Anti-Yellow Shampoo 250ml
€18,40
€73,60 per L
Sebastian Professional Taming Elixir voor Kroeshaar 140 ml
€34,21
€244,36 per L
Joico YouthLock Antipluishaar Blowout Crème 50 ml
€11,50
€230,00 per L
Wella Professionals Ultimate Repair Day and Night Hair Serum 30ml
Recommended Retail Price:€59,11Huidige prijs:€44,33
€1477,67 per L
Goldwell Stylesign Shine Spray 150ml
€19,55
€130,33 per L
Matrix A Curl Can Dream Shampoo, Hair Mask and Miracle Creator Haircare Gift Set for Moisturising and Defining Curls/Coils
Recommended Retail Price:€59,00Huidige prijs:€41,30
€55,81 per L
Wella Professionals Care EIMI Thermal Image Heat Protection 150ml with Mistify Me Strong Hairspray 300ml Styling Bundle
Recommended Retail Price:€41,34Huidige prijs:€31,00
Goldwell Dualsenses Color Revive Cool Red 200ml
€22,66
€113,30 per L
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000ml
€49,57
€49,57 per L
Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Serum Spray 150ml
€21,85
€145,67 per L
Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo 250ml
€18,40
€73,60 per L
Aveda Nutriplenish Daily Moisturising Hair Treatment - Deep Moisture 150ml
Recommended Retail Price:€41,40Huidige prijs:€31,05
€207,00 per L
Joico K-Pak Reconstructing Supersize Duo
€194,20
€97,10 per L
KMS Conscious Style Everyday Conditioner 250ml
€26,45
€105,80 per L
Joico YouthLock Conditioner 50 ml
€10,35
€207,00 per L
KMS CurlUp Perfecting Lotion 100ml
€32,20
€322,00 per L
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Scalp Rebalance and Hydrate Fluid 150ml
Recommended Retail Price:€27,60Huidige prijs:€20,70
€138,00 per L