1194 Artikelen
Shop All Professional Haircare
Geselecteerde
Filters
Wella Professionals Oil Reflections Bundle
€43,70
€97,11 per L
Wella Professionals Color Fresh 7/47 Medium Blond Roodbruin 75ml
Recommended Retail Price:€17,83Huidige prijs:€13,37
€178,27 per L
Joico K-Pak Reconstructing Supersize Duo
€194,20
€97,10 per L
Redken Extreme Conditioner Duo (2 x 250ml)
Recommended Retail Price:€58,65Huidige prijs:€49,85
€99,70 per L
Shu Uemura Art of Hair Muroto Volume Masque 200ml
€70,15
€350,75 per l
Shu Uemura Art of Hair Izumi Tonic Rice Water Shampoo and Hair Mask Routine
€108,43
€216,86 per L
Redken All Soft Heavy Cream Duo (2 x 250ml)
Recommended Retail Price:€70,00Huidige prijs:€59,50
€119,00 per L
Kérastase Resistance Ciment Anti-Usure - Vita Ciment Advance (200ml) Duo
Recommended Retail Price:€80,50Huidige prijs:€68,43
€171,08 per L
Redken Hydrating Curl Defining Cream and Refreshing Curl Hair Mist Bundle for Curly and Coily Hair
Recommended Retail Price:€72,45Huidige prijs:€61,58
€123,16 per L
OLAPLEX No.5Leave-in Conditioner 100ml
€36,80
€368,00 per L
Redken Extreme Shampoo and Conditioner For Damaged Hair with Thermal Spray Heat Protector
Recommended Retail Price:€85,68Huidige prijs:€72,83
€85,68 per L
Biolage Bond Therapy Conditioner 236ml
€26,45
€112,08 per L
Kérastase Blond Absolu L’Huile Cicagloss Refillable Hair Oil 75ml and Refill Capsule Duo for Blonde or Lightened Hair
Recommended Retail Price:€102,50Huidige prijs:€87,13
€580,87 per L
Biolage Strength Recovery Conditioner 236ml
€26,45
€112,08 per L
Biolage Strength Recovery Shampoo 400ml
€31,63
€79,08 per L
Redken All Soft Mega Curl Hydrating and Nourishing Shampoo Duo with Conditioner for Curly and Coily Hair
Recommended Retail Price:€85,27Huidige prijs:€72,48
€80,53 per L
Sebastian Professional Taming Elixir voor Kroeshaar 140 ml
€34,21
€244,36 per L
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Scalp Rebalance and Hydrate Fluid 150ml
Recommended Retail Price:€27,60Huidige prijs:€20,70
€138,00 per L
Biolage All-In-One Multi-Benefit Spray 250ml
€34,50
€138,00 per L
Biolage Scalp Sync Oil-Balancing Serum 50ml
€37,38
€747,60 per L
Biolage Full Rescue Restorative Mask 500ml
€44,85
€89,70 per L
Redken All Soft Mega Curl Hydrating and Nourishing Shampoo with Conditioner Duo for Curly and Coily Hair
Recommended Retail Price:€88,09Huidige prijs:€74,88
€83,20 per L