1192 Artikelen
Shop All Professional Haircare
Geselecteerde
Filters
Kérastase Resistance Therapiste Shampoo, Masque and Serum Trio
Recommended Retail Price:€153,53Huidige prijs:€130,50
€271,88 per L
Kérastase Resistance Ciment Thermique 150ml Duo
Recommended Retail Price:€85,10Huidige prijs:€72,34
€482,27 per L
Shu Uemura The Art Of Styling Nendo Definer Matte Klei 75ml
€40,25
€536,67 per L
Kérastase Genesis Bundle for Dry to Thick Hair
Recommended Retail Price:€196,08Huidige prijs:€166,67
€241,55 per L
Shu Uemura The Art Of Styling Netsu Design Hittebeschermende Föhncrème 150 ml
€40,25
€268,33 per L
Joico Moisture Herstellende Conditioner 1000 ml
€63,71
€63,71 per L
Kérastase Densifique Bain Densite (250ml) Duo
Recommended Retail Price:€70,15Huidige prijs:€59,63
€119,26 per L
Biolage Volume Boost Shampoo 400ml and Conditioner 400ml Duo
€59,23
€74,04 per L
L’Oréal Professionnel Tecni.ART Flex Curl Bounce Styling Gel 200ml
€25,88
€129,40 per L
NIOXIN Density Defend Hair Thickening Gel Thickening Hair Treatment for Volumising Hair 140ml
Recommended Retail Price:€30,13Huidige prijs:€22,60
Aveda Controlewax 75 ml/2,5 fl. oz
Recommended Retail Price:€29,90Huidige prijs:€22,43
€299,07 per L
Matrix Total Results High Amplify Conditioner Duo
Recommended Retail Price:€28,38Huidige prijs:€25,54
€42,57 per L
Aveda Nutriplenish Masker Licht Hydraterend 150 ml
Recommended Retail Price:€46,00Huidige prijs:€34,50
€230,00 per L
Living Proof No Frizz Vanishing Oil
€31,00
€620,00 per L
KMS Supersize Colour Protection Bundle for All Hair Types
€78,66
€52,44 per L
Joico Blonde Life Brilliant Glow Verhelderende Olie 100 ml
€31,97
€319,70 per L
Redken Brews Men's Work Hard Molding Paste Duo
Recommended Retail Price:€46,00Huidige prijs:€39,10
€195,50 per L
Redken Styling - Iron Shape 11 Duo (2 x 250ml)
Recommended Retail Price:€47,15Huidige prijs:€40,08
€80,16 per L