1190 Artikelen
Shop All Professional Haircare
Geselecteerde
Filters
Joico HydraSplash Hydraterende Conditioner 1000 ml
€63,71
€63,71 per L
Joico HydraSplash Hydraterende Shampoo 1000 ml
€60,15
€60,15 per L
L'Oréal Professionnel Mini Protect & Repair Set: Metal Detox Clarifying Shampoo 100ml & Absolut Repair Molecular Hair Oil
Recommended Retail Price:€40,25Huidige prijs:€32,20
€247,69 per L
NIOXIN Density Defend Hair Thickening Gel Thickening Hair Treatment for Volumising Hair 140ml
Recommended Retail Price:€30,13Huidige prijs:€22,60
Redken Acidic Bonding Concentrate Pre-Treatment 190ml, Shampoo and Conditioner 300ml Bundle for Damaged Hair Bundle
Recommended Retail Price:€82,50Huidige prijs:€70,13
Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere, Bain UV, Masque UV & Blonde Guard
Recommended Retail Price:€171,35Huidige prijs:€145,65
€163,65 per L
Kérastase Densifique Bain Densite (250ml) and Mousse Densimorphose (150ml)
Recommended Retail Price:€77,63Huidige prijs:€65,99
€164,98 per L
Kérastase Discipline Fondant Fluidealiste 200ml Duo
Recommended Retail Price:€85,10Huidige prijs:€72,34
€180,85 per L
Kérastase Densifique Bain Densite 250ml
Recommended Retail Price:€32,49Huidige prijs:€27,61
€110,44 per L
Shu Uemura Art of Hair Urban Moisture Masker 200 ml
€73,60
€368,00 per L
Kérastase Chronologiste Leave-in Oil 75ml
€84,53
€1127,07 per L
Kérastase Curly Hair Heroes Bundle
Recommended Retail Price:€120,18Huidige prijs:€102,15
€148,04 per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, Conditioner and 5-Minute Liquid Hair Mask Bond Repair Bundle
Recommended Retail Price:€89,50Huidige prijs:€76,08
€89,51 per L
Joico JoiFull Volume Conditioner 250 ml
€25,01
€100,04 per L
Wella Professionals Elements Renewing Leave-in Spray 150ml
Recommended Retail Price:€25,88Huidige prijs:€19,41
€129,40 per L
Goldwell Dualsenses Bond Pro Set
€17,83
€99,06 per L
Joico Blonde Life Blonde Strong Conditioning Detangler 200ml
€30,36
€151,80 per l
Nioxin Pro Clinical Age Defense Shampoo 240ml
Recommended Retail Price:€31,05Huidige prijs:€23,29
€97,04 per L