305 Artikelen
Professional Haircare for Dry Hair
Geselecteerde
Filters
Redken All Soft and One United Bundle
Recommended Retail Price:€74,50Huidige prijs:€63,33
€84,44 per L
Aveda Invati Ultra Advanced Fortifying Leave-In Conditioning Treatment 100ml
Recommended Retail Price:€44,85Huidige prijs:€33,64
€336,40 per L
Shu Uemura Art of Hair Urban Moisture Masker 200 ml
€73,60
€368,00 per L
Joico Hair Shake Fluid-tot-Poeder Texturizer voor Afwerking 150 ml
€26,28
€175,20 per L
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo & Rich Hydrating Mask Bundle
Recommended Retail Price:€79,35Huidige prijs:€59,51
€132,24 per L
Aveda Cherry Almond Softening Shampoo & Conditioner Bundle
Recommended Retail Price:€57,50Huidige prijs:€48,88
€108,62 per L
Pureology Nanoworks Gold Shampoo 266ml
Recommended Retail Price:€33,35Huidige prijs:€25,01
€94,02 per L
Pureology Hydrate Shampoo, Conditioner and Soft Mask, Moisturising Bundle for Dry Hair, Sulphate Free for a Gentle Cleanse
Recommended Retail Price:€108,10Huidige prijs:€81,08
€110,77 per L
Kérastase Nutritive Daily Nourishing Regime for Medium-Thick Very Dry Hair
Recommended Retail Price:€203,55Huidige prijs:€173,02
€293,25 per L
Pureology Hydrate Conditioner Duo 2 x 266ml
Recommended Retail Price:€70,15Huidige prijs:€52,61
€98,89 per L