Ontdek de wereld van ELEMIS, waar innovatieve huidverzorging en verwennende zelfzorg samenkomen. Of je nu fijne lijntjes wilt aanpakken, je huid meer uitstraling wilt geven of een gevoelige huid wilt voeden: er is altijd een collectie die zichtbare resultaten levert.
103 Artikelen
ELEMIS
Geselecteerde
Filters
Elemis Pro-Collagen Reinigingsbalsem 100 g
Recommended Retail Price:€66,00Huidige prijs:€52,80
€528,00 per KG
Elemis Superfood Midnight Facial 50 ml
Recommended Retail Price:€60,00Huidige prijs:€48,00
€960,00 per L
Elemis Pro-Collagen Black Cherry Cleansing Balm 100g
Recommended Retail Price:€66,00Huidige prijs:€52,80
€528,00 per KG
Elemis Pro-Collagen Rose Cleansing Balm 100g
Recommended Retail Price:€66,00Huidige prijs:€52,80
€528,00 per KG
Elemis Superfood Essentials Routine
Recommended Retail Price:€62,10Huidige prijs:€49,68
€16,56 per unit
Elemis Double Cleanse Starter Collection
Recommended Retail Price:€46,00Huidige prijs:€36,80
€9,20 per unit
Elemis Kalmerende Abrikoos Toner 200 ml
Recommended Retail Price:€38,00Huidige prijs:€30,40
€152,00 per L
Elemis Pro-Collagen Stimulerende Marine Cleanser 150 ml
Recommended Retail Price:€64,00Huidige prijs:€51,20
Elemis Dynamic Resurfacing Pads - 60 Pads
Recommended Retail Price:€60,00Huidige prijs:€48,00
€48,00 per unit
Elemis Pro Collagen Marine Cream 50ml
Recommended Retail Price:€124,00Huidige prijs:€99,20
€1984,00 per L
Elemis Pro-Collagen Nachtcrème 50 ml
Recommended Retail Price:€145,00Huidige prijs:€116,00
€2320,00 per L
Elemis Pro-Collagen Prep & Replenish Routine
Recommended Retail Price:€92,00Huidige prijs:€73,60
€24,53 per unit