DANIEL SANDLER KABEAUTI BRUSH
Verdien 26 punten
RRP: €32,45 Huidige prijs: €25,95
Bespaar 6,50 € ( 20% Korting )
Uitverkocht
Vermijd alle blending, bronzing en blushing blunders met de Daniel Sandler Kabeauti Brush! Met dit ergonomisch ontworpen penseel kunt u uw poeder onmiddellijk en gemakkelijk aanbrengen, zodat u de perfectie bereikt.
Deze Daniel Sandler Kabeauti Brush meet 600 mm bij 43 mm, wat de perfecte omtrek is om een gelijkmatige dekking te geven en te voorkomen dat u te veel of te weinig poeder aanbrengt. Geschikt voor bronzer, blusher en poeder is dit het perfecte kleine wapen om in uw handtas mee te nemen.
Vaak samen gekocht

Dit artikel
DANIEL SANDLER KABEAUTI BRUSH
RRP: €32,45 Huidige prijs: €25,95
Bespaar 6,50 € ( 20% Korting )
Andere klanten kochten
Beoordelingen van klanten
5 sterren beoordeling 0 recensies
4 sterren beoordeling 1 recensies
3 sterren beoordeling 0 recensies
2 sterren beoordeling 0 recensies
1 sterren beoordeling 0 recensies
Top Klantenreviews
Waar beoordelingen verwijzen naar voedingsmiddelen of cosmetische producten, kunnen de resultaten per persoon verschillen. Klantenreviews zijn en vertegenwoordigen niet de mening van The Hut Group.
Prima, maar niet de beste
Ik had eigenlijk wat meer verwacht van deze kwast. Hij is prima hoor en heel goed om je foundation mooi mee te blenden. Maar had had wat zachter gemogen.
by Rozemarijn Geverifieerde aankoop
Was dit nuttig?