Kies jouw cadeau naar keuze bij aankoop vanaf €70. Keuze uit cadeaus van merken zoals NARS, Prada, Sol de Janeiro & meer. Geschenk geldig op het bedrag na korting en exclusief bestellingen met een Beauty Box.
3653 Artikelen
KOOPZONDAG | 30% KORTING, maar niet voor lang... | Code: ZONDAG | + cadeau naar keuze*
Geselecteerde
Filters
Curlsmith Frizz Control Cleanser Standaardformaat 360 ml
€24,00
€66,67 per L
Redken Acidic Color Gloss Shampoo, Conditioner 300ml and Heat Protection Treatment 190ml Bundle
Recommended Retail Price:€82,50Huidige prijs:€70,13
€233,77 per L
AMELIORATE Soothing Scalp Serum 125ml
Recommended Retail Price:€23,00Huidige prijs:€17,25
€138,00 per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 300ml, Conditioner 300ml, Leave-in Treatment 150ml and 24/7 Night & Day Serum Bundle
Recommended Retail Price:€115,50Huidige prijs:€98,18
€130,91 per L
L'Oreal Paris Revitalift Laser Eye Bag Instant Eraser 15ml
€34,49
€229,93 per L
Made By Mitchell Baked Loose Powder (Various Shades)
Recommended Retail Price:€20,70Huidige prijs:€16,56
€16,56 per unit
Briogeo Scalp Revival Charcoal + Biotin Dry Shampoo 50ml
€25,30
€506,00 per L
Pureology Strength Cure Blonde Shampoo 1000 ml
Recommended Retail Price:€62,10Huidige prijs:€49,68
€49,68 per L
NEOM Great Day Hand Wash 600ml Refill
Recommended Retail Price:€43,13Huidige prijs:€34,50
€57,50 per L
NIP+FAB Hyaluronic Fix Extreme4 2% Hydration Hybrid Gel Cream 50ml
€28,69
€573,80 per L
L'Oreal Paris Men Expert Hydra Energetic Pump Cleanser 260ml
€13,79
€53,04 per L
Perricone MD High Potency Classics Nutritive Cleanser 177ml
Recommended Retail Price:€46,00Huidige prijs:€36,80
€207,91 per L
ESPA Deeply Nourishing Body Oil 100ml
Recommended Retail Price:€55,00Huidige prijs:€44,00
€440,00 per L
VIRTUE Flourish Dichtheid Booster 120 ml
€54,00
€450,00 per L
Axis-Y Complete No-Stress Physical Sunscreen V.3 50ml
€19,00
€380,00 per L
Elemis Pro-Collagen Night Cream 15ml
Recommended Retail Price:€51,75Huidige prijs:€41,40
€2760,00 per L
Curlsmith Moisture Memory Reactivator Trial Size 59ml
€11,00
€186,44 per L
Wella Professionals EIMI Pearl Styler Hair Gel 100m
Recommended Retail Price:€18,98Huidige prijs:€14,24
€142,40 per L
Coco & Eve Like A Virgin Miracle Hair Elixir Reisformaat 50 ml
€22,00
€440,00 per L
Bouclème Flexible Hold Haarspray 200 ml
Recommended Retail Price:€29,00Huidige prijs:€21,75
€108,75 per L