1189 Artikelen
Shop All Professional Haircare
Geselecteerde
Filters
Joico Blonde Life VIOLET Color Enhancing Masque 150ml
€31,51
€210,07 per l
Kérastase Masque Force Architecte 200ml Duo
Recommended Retail Price:€106,95Huidige prijs:€90,91
€227,28 per L
Redken Extreme Cat Eiwitreconstruerende Afspoelbare Haarbehandelingsspray 250 ml
Recommended Retail Price:€28,00Huidige prijs:€23,80
€95,20 per L
Aveda Brilliant Conditioner 200 ml
€36,80
€184,00 per L
VIRTUE Damage Reverse Serum 30ml
€41,40
€1380,00 per L
Redken High Rise Volume Lifting Conditioner Duo (2 x 250ml)
Recommended Retail Price:€58,65Huidige prijs:€49,85
€99,70 per L
Redken High Rise Volume Lifting Shampoo Duo (2 x 300ml)
Recommended Retail Price:€54,05Huidige prijs:€45,94
€76,57 per L
Olaplex No.4P and No.5 Bundle
€59,45
€118,90 per L
VIRTUE Labs Flourish Masker voor Dunner Wordend Haar 150 ml
€76,00
€506,67 per L
Joico Blonde Life ROSÉ CHAMPAGNE Color Enhancing Masque 150ml
€31,45
€209,67 per l
Joico Blonde Life SILVER Color Enhancing Masque 150ml
€31,51
€210,07 per l
Joico YouthLock Shampoo 300 ml
€30,02
€100,07 per L
Joico Defy Damage Protecting Home Care Kit
€118,45
€131,61 per L
Goldwell BondPro+ Fortifying Shampoo 250ml
€18,40
€73,60 per L
Wella Professionals Care Color Fresh Semi-Permanent Kleurmasker - Rood 150 ml
Recommended Retail Price:€19,21Huidige prijs:€14,41
€96,07 per L
Kérastase Discipline Fluidissime Spray 150ml Duo
€78,32
€261,07 per L
Olaplex Nourished Hair Essentials - No.4, No.5 & No.9
Recommended Retail Price:€103,50Huidige prijs:€77,63
Living Proof No Frizz Shampoo 60ml
€16,00
€266,67 per L
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner 200ml
€19,15
€95,75 per L
Kérastase Blond Absolu Ultraviolet Shampoo, Conditioner and Treatment Routine for Brightening Blonde Hair
Recommended Retail Price:€120,18Huidige prijs:€102,15
€157,15 per L
Kérastase Nutritive Nourishment Boosters Duo for Dry Hair
Recommended Retail Price:€118,45Huidige prijs:€100,68
€719,14 per L
Biolage Scalp Sync Purifying Scalp Concentrate 200ml
€37,38
€186,90 per L
Biolage Full Rescue Aminexil Treatment 6 x 10ml
€47,15
€785,83 per L