252 Artikelen
Professional Haircare for Coloured Hair
Geselecteerde
Filters
L'Oréal Professionnel: Tecni Art Pli Thermo modelling Hair Styling Spray & Vitamino Spectrum Glass Shine Serum, Anti-Frizz
Recommended Retail Price:€58,65Huidige prijs:€43,99
€43,99 per unit
L’Oréal Professionnel Vitamino Color Shampoo 300ml and Refill Pack 500ml for coloured hair
Recommended Retail Price:€51,18Huidige prijs:€38,39
€127,97 per L
Glow Mania Colour Protecting Set including Shampoo, Conditioner, Leave-In Conditioner, and Mask
Recommended Retail Price:€100,63Huidige prijs:€70,44
€52,18 per L
Color Wow Color Security Shampoo 250ml
Recommended Retail Price:€27,03Huidige prijs:€18,92
€75,68 per L
Color Wow Dream Clean Fine to Normal Duo
Recommended Retail Price:€49,45Huidige prijs:€34,62
€69,24 per L
L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Shampoo & Conditioner Duo For Colour Treated Hair 500ml
Recommended Retail Price:€77,63Huidige prijs:€58,22
€83,17 per L
Living Proof No Frizz Shampoo and Conditioner Bundle for Frizz Control, Smoothness and Shine
Recommended Retail Price:€69,00Huidige prijs:€55,20
€116,95 per L
Color Wow Dream Clean Normal to Thick and Travel Dream Coat Supernatural Spray Trio
Recommended Retail Price:€63,83Huidige prijs:€44,68
€81,24 per L
Living Proof Clarifying Detox Shampoo 60ml
€18,40
€306,67 per l
Living Proof Restore Shampoo and Condtioner Bundle for Damage Repair, Strengthening and Shine
Recommended Retail Price:€69,00Huidige prijs:€55,20
€116,95 per L
L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Green Tinted Shampoo For Dark Brown Coloured Hair 300ml
Recommended Retail Price:€31,05Huidige prijs:€24,84
€82,80 per L
Color Wow Dream Clean Fine to Normal and Travel Dream Coat Supernatural Spray Trio
€63,83
€116,05 per L
Color Wow Color Security Shampoo & Dream Coat
Recommended Retail Price:€55,78Huidige prijs:€39,04
€86,76 per L
Living Proof Refresh & Revive Style Refresh Mist and Perfect Hair Day Dry Shampoo Duo
Recommended Retail Price:€48,30Huidige prijs:€38,64
€159,67 per L
Color Wow Color Security Shampoo & Extra Strength Dream Coat
€61,53
€136,73 per L
Living Proof Loved by Pro's Volume & Full Routine
€67,85
€222,46 per L
Living Proof Perfect Hair Day (PhD) Dry Shampoo Home & Away Duo
€48,30
€166,55 per L
Philip Kingsley Swimcap Duo
€46,00
€306,67 per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 75ml, Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 50ml, Redken Acidic Bonding Concentrate Leave-In Treatment 150ml & Limited-edition satin scrunchie set TOTW bundle
Recommended Retail Price:€50,60Huidige prijs:€43,01
€155,83 per L