252 Artikelen
Professional Haircare for Coloured Hair
Geselecteerde
Filters
Kérastase Blond Absolu and Energising Scrub Trio 250ml
Recommended Retail Price:€119,00Huidige prijs:€101,15
€404,60 per L
Kérastase Blond Absolu Ultra Violet Shampoo, Masque and Conditioner Trio
Recommended Retail Price:€136,28Huidige prijs:€115,84
€165,49 per L
L’Oréal Professionnel Metal Detox Shampoo 300ml and Refill Pack 500ml for breakage & colour protection
Recommended Retail Price:€69,00Huidige prijs:€51,75
€172,50 per L
Wella Professionals Care Ultimate Smooth & Ultimate Repair Bundle
Recommended Retail Price:€61,41Huidige prijs:€46,06
€767,67 per L
Biolage Color Last Conditioner 400ml
Recommended Retail Price:€31,05Huidige prijs:€23,29
€58,23 per L
Goldwell Dualsenses Rich Repair Set
Recommended Retail Price:€33,35Huidige prijs:€26,68
€53,36 per L
Kérastase Blond Absolu Neutralise, Condition and Hydrate Trio
Recommended Retail Price:€137,43Huidige prijs:€116,82
€212,40 per L
Living Proof (PhD) Advanced Clean Dry Shampoo 90ml & Scalp Care Density Serum 50ml
€82,80
€591,43 per L
Goldwell Dualsenses Color Revive Root Touch Up Light Blonde 3.7g
Recommended Retail Price:€39,10Huidige prijs:€27,37
€7397,30 per KG
Wella Professionals Color Fresh 7/47 Medium Blond Roodbruin 75ml
Recommended Retail Price:€17,83Huidige prijs:€13,37
€178,27 per L
Wella Professionals Care Ultimate Color Regime Bundle
Recommended Retail Price:€136,74Huidige prijs:€102,56
€160,00 per L
Goldwell Dualsenses Blonde and Highlights Anti-Yellow Shampoo 250ml
€18,40
€73,60 per L
Wella Professionals Ultimate Repair Day and Night Hair Serum 30ml
Recommended Retail Price:€59,11Huidige prijs:€44,33
€1477,67 per L
Kérastase Blond Absolu L’Huile Cicagloss Refillable Hair Oil 75ml and Refill Capsule Duo for Blonde or Lightened Hair
Recommended Retail Price:€102,50Huidige prijs:€87,13
€580,87 per L