150 Artikelen
Haarverzorging in reisformaat
Geselecteerde
Filters
Color Wow Travel Dream Coat Supernatural Spray 50ml
Recommended Retail Price:€14,95Huidige prijs:€11,21
€224,20 per L
Sol de Janeiro Brazilian Joia Shampoo & Conditioner 90ml Travel Duo
Recommended Retail Price:€24,00Huidige prijs:€18,00
€100,00 per L
Kérastase Blond Absolu Blond Guard 45ml
Recommended Retail Price:€15,00Huidige prijs:€12,75
€283,33 per L
Aveda Be Curly Advanced Curl Enhancer Cream 40ml
Recommended Retail Price:€20,70Huidige prijs:€15,53
€388,25 per L
Kérastase Gloss Absolu Bain Crème Hydra-Glaze Shampoo For Thick Frizzy Hair 80ml
Recommended Retail Price:€16,10Huidige prijs:€13,69
€171,13 per L
OUAI Fine Shampoo and Conditioner Travel Bundle
€32,20
€180,90 per L