392 Artikelen
Huidverzorging voor een droge huid
Voelt uw huid na het wassen uitgedroogd, trekkerig en oncomfortabel aan? Dan is de kans groot dat u last hebt van een droge huid. Verbeter het vermogen van uw huid om vocht vast te houden met producten die speciaal voor u zijn samengesteld.
Geselecteerde
Filters
Aesop Sublime Vernieuwend Nachtmasker 60 ml
€126,50
€2108,33 per L
PURITO Mini Wonder Releaf Centella Geurloze Crème 15ml
€7,71
€514,00 per L
Omorovicza Reinigingsschuim 150 ml
€80,50
€536,67 per L
ESPA Rehydration IsoTonic Flash Mask 55ml
Recommended Retail Price:€61,00Huidige prijs:€36,60
€665,45 per L
BABOR Ampoule Hydra Plus 7 x 2 ml
€23,00
€1642,86 per L
Avène Les Essentiels Revitalizing Nourishing Crème voor de droge, gevoelige huid 50ml
Recommended Retail Price:€26,39Huidige prijs:€21,11
€422,20 per L
Clinique Glowing Day & Night Moisturiser Duo with Hyaluronic Acid
€80,50
€1006,25 per L
Clinique For Men Routine Heroes Trio
€95,24
€238,10 per L
Aesop Cameliavrucht Hydraterende Gezichtscrème 120 ml
€80,50
€670,83 per L
By Terry Hyaluron Hydra-Concealer (Verschillende Tinten)
Recommended Retail Price:€44,85Huidige prijs:€33,64
€5701,69 per L
Antipodes Baptise H2O Ultra-Hydrating Water Gel Moisturiser 60ml
€36,80
€613,33 per L
Clinique Brighten & Hydrate Skincare Essentials
€70,15
€1079,23 per L
Eve Lom Gel Balm Cleanser 100ml
€63,25
€632,50 per L
Antipodes Grapeseed Butter Cleanser 75g
€33,35
€444,67 per KG
ESPA Hydrating Floral SpaFresh Mist
€34,00
€340,00 per L
Elizabeth Arden Eight Hour HydraPlay Moisturizer 45ml and Skin Protectant 50ml
Recommended Retail Price:€75,90Huidige prijs:€56,93
€599,26 per L
Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protectant & Lip Stick SPF 15 Set
Recommended Retail Price:€62,10Huidige prijs:€46,58
€46,58 per unit
NUXE Sun Beschermende Fondantcrème voor het Gezicht SPF 50 50 ml
Recommended Retail Price:€28,75Huidige prijs:€21,56
€431,20 per L
Lancaster 365 Skin Repair Liposomal Cellular Essence Lotion 200ml
€54,00
€270,00 per L
Revolution Skin Dewy Drench Hydrating Serum 30ml
€9,20
€306,67 per L
Aesop Peterseliezaad Gezichtsreinigingsolie 200 ml
€54,05
€270,25 per L