Verwen jezelf met ELEMIS, een Brits luxe huidverzorgingsmerk dat verzorgende behandelingen biedt voor gezicht en lichaam. Ontwikkeld met geavanceerde wetenschap en de puurste natuurlijke ingrediënten, omvat het assortiment rijke collageencrèmes, kalmerende cleansing balms en voedende lichaamsoliën. ELEMIS staat bekend om premium formules waarin het beste uit de natuur wordt gecombineerd met deskundige innovatie
101 Artikelen
ELEMIS
Geselecteerde
Filters
Elemis Pro-Collagen Reinigingsbalsem 100 g
Recommended Retail Price:€66,00Huidige prijs:€52,80
€528,00 per KG
Elemis Pro-Collagen Black Cherry Cleansing Balm 100g
Recommended Retail Price:€66,00Huidige prijs:€52,80
€528,00 per KG
Elemis Superfood Midnight Facial 50 ml
Recommended Retail Price:€60,00Huidige prijs:€48,00
€960,00 per L
Elemis Pro-Collagen Rose Cleansing Balm 100g
Recommended Retail Price:€66,00Huidige prijs:€52,80
€528,00 per KG
Elemis Pro-Collagen Cleansing Balm 20g
€18,00
€900,00 per kg
Elemis Superfood Essentials Routine
Recommended Retail Price:€62,10Huidige prijs:€49,68
€16,56 per unit
Elemis Pro-Collagen Stimulerende Marine Cleanser 150 ml
Recommended Retail Price:€64,00Huidige prijs:€51,20
Elemis Kalmerende Abrikoos Toner 200 ml
Recommended Retail Price:€38,00Huidige prijs:€30,40
€152,00 per L
Elemis Double Cleanse Starter Collection
Recommended Retail Price:€46,00Huidige prijs:€36,80
€9,20 per unit
Elemis Pro-Collagen Green Fig Cleansing Balm 100g
€66,00
€660,00 per KG
Elemis Pro Collagen Marine Cream 50ml
Recommended Retail Price:€124,00Huidige prijs:€99,20
€1984,00 per L
Elemis Dynamic Resurfacing Pads - 60 Pads
Recommended Retail Price:€60,00Huidige prijs:€48,00
€48,00 per unit
Elemis Pro-Collagen Nachtcrème 50 ml
Recommended Retail Price:€145,00Huidige prijs:€116,00
€2320,00 per L
Elemis Pro-Collagen Prep & Replenish Routine
Recommended Retail Price:€92,00Huidige prijs:€73,60
€24,53 per unit
Elemis Pro-Collagen Glansversterkende Exfoliator 100 ml
€72,00
€720,00 per L
Elemis Pro-Collagen Fragrance Free Cleansing Balm 100g
€66,00
€660,00 per KG
Elemis Voedend Omegarijke Reinigingsolie 195 ml
€50,00
€256,41 per L
Elemis Exotic Frangipani Monoi Bodycrème 200 ml
€38,00
€190,00 per L
Elemis Superfood Multi Mist 100 ml
€38,00
€380,00 per L
Elemis Superfood Glow Priming Moisturizer 60 ml
€60,00
€1000,00 per L