460 Artikelen
Summer Hair
Geselecteerde
Filters
Goldwell Stylesign Weightless Shine Oil 100ml
Recommended Retail Price:€19,55Huidige prijs:€14,66
€146,60 per L
OUAI Fine Shampoo and Refill Bundle
Recommended Retail Price:€96,60Huidige prijs:€85,10
€68,30 per L
OUAI Thick Shampoo and Refill Bundle
Recommended Retail Price:€96,60Huidige prijs:€85,10
€68,30 per L
Kérastase Discipline Fluidissime Spray 150ml
Recommended Retail Price:€42,55Huidige prijs:€36,17
€241,13 per L
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Scalp Rebalance and Hydrate Fluid 150ml
Recommended Retail Price:€27,60Huidige prijs:€20,70
€138,00 per L
Bumble and bumble Verdikkend Verstevigend Masker 200 ml
Recommended Retail Price:€44,85Huidige prijs:€33,64
€168,20 per L
Redken Hydrating Curl Defining Cream and Refreshing Curl Hair Mist Bundle for Curly and Coily Hair
Recommended Retail Price:€72,45Huidige prijs:€61,58
€123,16 per L
Redken All Soft Mega Curl Hydrating and Nourishing Shampoo with Conditioner Duo for Curly and Coily Hair
Recommended Retail Price:€88,09Huidige prijs:€74,88
€83,20 per L
Matrix A Curl Can Dream Shampoo, Hair Mask and Miracle Creator Haircare Gift Set for Moisturising and Defining Curls/Coils
Recommended Retail Price:€59,00Huidige prijs:€41,30
€55,81 per L
L’Oreal Paris Elvive Extraordinary Oil Day & Night Set
€28,75
€143,75 per L
NUXE Hair Prodigieux High Shine Full Routine
Recommended Retail Price:€105,80Huidige prijs:€79,35
€113,36 per L
Wella Professionals Care EIMI Thermal Image Heat Protection 150ml with Mistify Me Strong Hairspray 300ml Styling Bundle
Recommended Retail Price:€41,34Huidige prijs:€31,00
Christophe Robin Fortifying Routine Bundle (Worth £110)
€88,00
€176,00 per L
Matrix A Curl Can Dream Shampoo Hair Mask Moisturising Cream and Scrunch 'N' Go Defining Spray for Wavy and Curly Hair
Recommended Retail Price:€99,62Huidige prijs:€89,67
€74,73 per L