1918 Artikelen
Alle haarverzorging bekijken
Laat uw haar er glanzend en levendig uit zien met het complete assortiment haarverzorging van lookfantastic. Biedt alles wat u nodig hebt: van de dagelijkse hydratatie tot speciale behandelingen die uw haar diep voeden met prachtige resultaten. Met een breed assortiment premium shampoos en conditioners van luxemerken zoals Kérastase, Redken, Olaplex en Paul Mitchell alsook haaroliën van Wella, Moroccanoil en macadamia-olie. Verwen uw haar met uitgebreide verzorging met het assortiment serums en maskers vol geconcentreerde formules die zorgen voor droog, dof of pluizend haar. Populaire zoekopdrachten: haarmaskers, haarverzorgingscadeausets, shampoo, conditioner, reissets.
Geselecteerde
Filters
VIRTUE Frizz Block Gladmakende Spray 150 ml
€47,00
€313,33 per L
Shea Moisture Raw Sheaboter Moisture Retention Shampoo 379ml
€15,80
€41,15 per L
Shea Moisture Raw Sheaboter Herstellende Conditioner 379ml
€15,80
€41,15 per L
Umberto Giannini Frizz Wash Shampoo voor Kroeshaar 250 ml
Recommended Retail Price:€11,44Huidige prijs:€8,58
€34,32 per L
Joico Hair Shake Fluid-tot-Poeder Texturizer voor Afwerking 150 ml
€26,28
€175,20 per L
Shu Uemura The Art Of Styling Netsu Design Hittebeschermende Föhncrème 150 ml
€40,25
€268,33 per L
Christophe Robin Fortifying Scalp Serum with Amaranth Peptides 50ml
€46,00
€920,00 per L
NUXE Hair Prodigieux Pre Shampoo Mask and High Shine Shampoo & Conditioner Bundle
€77,05
€146,76 per L
Briogeo Farewell Frizz Smoothing Conditioner 235ml
€27,60
€117,45 per L
Christophe Robin Travel Hairbrush with Natural Boar-Bristle and Wood
Recommended Retail Price:€59,00Huidige prijs:€44,25
€44,25 per unit
Kérastase Première Decalcifying Repairing Pre-Shampoo and Shampoo for Damaged Hair with Pure Citric Acid and Glycine
Recommended Retail Price:€106,38Huidige prijs:€90,42
€180,84 per L
Coco & Eve Boost Therapy Hair Volumising Shampoo 280ml
€28,00
€100,00 per L
Shu Uemura Art of Hair Urban Moisture Masker 200 ml
€73,60
€368,00 per L
Kérastase Resistance Bain Force Architecte 250ml Duo
Recommended Retail Price:€63,25Huidige prijs:€53,76
€107,52 per L
Kérastase Densifique Conditioner 200ml Duo
Recommended Retail Price:€85,10Huidige prijs:€72,34
€180,85 per L
Briogeo Don't Despair, Repair! Moisture + Damage Defense Leave-in Treatment 118ml
€32,20
€272,88 per L
Wella Professionals Care Ultimate Repair Shampoo, Conditioner and Mask Bundle
Recommended Retail Price:€95,45Huidige prijs:€71,59
€119,32 per L
Wella Professionals EIMI Dynamic Fix Haarlak 500 ml
Recommended Retail Price:€25,93Huidige prijs:€19,45
€38,90 per L
Goldwell Dualsenses Bond Pro Set
€17,83
€99,06 per L
Nioxin Pro Clinical Age Defense Shampoo 240ml
Recommended Retail Price:€31,05Huidige prijs:€23,29
€97,04 per L
Coco & Eve Reisformaat Sweet Repair Haarmasker 60 ml
€15,00
€250,00 per L
Joico Moisture Recovery Shampoo 1000ml
€60,09
€60,09 per L
KMS Add Volume Styling Foam 300ml
€24,15
€80,50 per L