1915 Artikelen
Alle haarverzorging bekijken
Laat uw haar er glanzend en levendig uit zien met het complete assortiment haarverzorging van lookfantastic. Biedt alles wat u nodig hebt: van de dagelijkse hydratatie tot speciale behandelingen die uw haar diep voeden met prachtige resultaten. Met een breed assortiment premium shampoos en conditioners van luxemerken zoals Kérastase, Redken, Olaplex en Paul Mitchell alsook haaroliën van Wella, Moroccanoil en macadamia-olie. Verwen uw haar met uitgebreide verzorging met het assortiment serums en maskers vol geconcentreerde formules die zorgen voor droog, dof of pluizend haar. Populaire zoekopdrachten: haarmaskers, haarverzorgingscadeausets, shampoo, conditioner, reissets.
Geselecteerde
Filters
Wella Professionals Care Nutri Curls Trio Regime Bundle
Recommended Retail Price:€75,10Huidige prijs:€56,33
€102,42 per L
Nioxin Pro Clinical Age Defense Shampoo 240ml
Recommended Retail Price:€31,05Huidige prijs:€23,29
€97,04 per L
Umberto Giannini Scalp Rescue Bundle
Recommended Retail Price:€32,03Huidige prijs:€24,02
€24,02 per unit
KMS Add Volume Styling Foam 300ml
€24,15
€80,50 per L
Curlsmith Frizz Rescue Curl Retainer 237ml
€26,00
€109,70 per L
Joico HydraSplash Hydraterende Conditioner 1000 ml
€63,71
€63,71 per L
Joico Moisture Recovery Shampoo 1000ml
€60,09
€60,09 per L
L'Oréal Professionnel Keratin Alpha Sleek Shampoo Anti Frizz & Smoothing 500ml
€42,55
€85,10 per L
L'Oréal Professionnel Curl Expression Krulverstevigende Spray 190 ml
€32,20
€169,47 per L
Pureology Strength Cure Shampoo, Conditioner and Color Fanatic Spray Routine for Damaged Hair
Recommended Retail Price:€102,35Huidige prijs:€76,76
€104,86 per L
Briogeo Don't Despair, Repair! Moisture + Damage Defense Leave-in Treatment 118ml
€32,20
€272,88 per L
Shu Uemura Art of Hair Urban Moisture Masker 200 ml
€73,60
€368,00 per L
NUXE Hair Prodigieux High Shine Shampoo 200ml
Recommended Retail Price:€20,70Huidige prijs:€15,53
€77,65 per L
Mielle Organics Rosemary Mint Scalp & Edge Cleansing Oil 118ml
Recommended Retail Price:€12,64Huidige prijs:€8,46
€71,69 per L
Giovanni 2chic Frizz Be Gone Shampoo 250 ml
€13,90
€55,60 per L
Giovanni 2chic Frizz Be Gone Anti-Frizz Balm 147ml
€13,90
€94,56 per L
Curlsmith Double Cream Deep Quencher Reisformaat 59 ml
€11,50
€194,92 per L
Kérastase Specifique Bain Prévention Shampoo 250ml Duo
Recommended Retail Price:€70,15Huidige prijs:€59,63
€238,52 per L
Kérastase Styling LIncroyable Blow Dry 150ml Duo
Recommended Retail Price:€85,10Huidige prijs:€72,34
€241,13 per L
Aveda Hitteverlichting Thermische Bescherming en Hydraterende Spray 100 ml
€31,05
€310,50 per L
Giovanni Curl Defining Conditioner 399ml
Recommended Retail Price:€16,09Huidige prijs:€11,26
€28,22 per L