1917 Artikelen
Alle haarverzorging bekijken
Laat uw haar er glanzend en levendig uit zien met het complete assortiment haarverzorging van lookfantastic. Biedt alles wat u nodig hebt: van de dagelijkse hydratatie tot speciale behandelingen die uw haar diep voeden met prachtige resultaten. Met een breed assortiment premium shampoos en conditioners van luxemerken zoals Kérastase, Redken, Olaplex en Paul Mitchell alsook haaroliën van Wella, Moroccanoil en macadamia-olie. Verwen uw haar met uitgebreide verzorging met het assortiment serums en maskers vol geconcentreerde formules die zorgen voor droog, dof of pluizend haar. Populaire zoekopdrachten: haarmaskers, haarverzorgingscadeausets, shampoo, conditioner, reissets.
Geselecteerde
Filters
Joico Defy Damage DETOX Cleansing Crème 300ml
€26,34
€87,80 per l
Matrix Mega Sleek Supreme Anti-Frizz Smoothing Mask 500ml
€39,68
€79,36 per L
OUAI Haargloss 177ml
€34,50
€194,92 per L
Redken Extreme Length Shampoo, Conditioner and One United Hair Bundle
Recommended Retail Price:€74,50Huidige prijs:€63,33
€84,44 per L
Christophe Robin Special Blow Dry Hair Brush (10 Rows)
Recommended Retail Price:€81,00Huidige prijs:€32,40
Christophe Robin Fortifying Shampoo with Amaranth Peptides 250ml
Recommended Retail Price:€30,00Huidige prijs:€22,50
€90,00 per L
SheaMoisture Jamaican Black Castor Oil Strengthen, Grow & Restore Shampoo 384ml
€19,95
€51,95 per L
Joico Blonde Life Verhelderende Conditioner 1000 ml
€69,58
€69,58 per L
Wella Professionals Elements Renewing Leave-in Spray 150ml
Recommended Retail Price:€25,88Huidige prijs:€19,41
€129,40 per L
Garnier Method for Curls Gel 370ml
€11,49
€31,05 per L
Aveda Purescription Volumegevende Tonic 100 ml
Recommended Retail Price:€32,20Huidige prijs:€24,15
€241,50 per L
Kérastase Resistance Therapiste Shampoo, Masque and Serum Trio
Recommended Retail Price:€153,53Huidige prijs:€130,50
€271,88 per L
Biolage Hydra Source Shampoo 400ml
€28,18
€70,45 per L
Curlsmith Hold Me Softly Style Balm Trial Size 59ml
€11,00
€186,44 per L
KeraCare Curlessence Hydraterende Krulactivator 350 ml
Recommended Retail Price:€12,02Huidige prijs:€9,02
€25,77 per L
Curlsmith Effortless Waves 237ml
€26,00
€109,70 per L
Kérastase Densifique Bain Densite 250ml
Recommended Retail Price:€32,49Huidige prijs:€27,61
€110,44 per L
Joico YouthLock Antipluishaar Blowout Crème 177 ml
€30,94
€174,80 per L
Matrix A Curl Can Dream Reinigende Shampoo voor Krullend en Kroeshaar 300 ml
€18,40
€61,33 per L
VIRTUE Frizz Block Gladmakende Spray 150 ml
€47,00
€313,33 per L
NUXE Hair Prodigieux Pre Shampoo Mask and High Shine Shampoo & Conditioner Bundle
€77,05
€146,76 per L
Shea Moisture Raw Sheaboter Moisture Retention Shampoo 379ml
€15,80
€41,15 per L
Shea Moisture Raw Sheaboter Herstellende Conditioner 379ml
€15,80
€41,15 per L
Christophe Robin Fortifying Scalp Serum with Amaranth Peptides 50ml
€46,00
€920,00 per L
Kérastase Genesis Bundle for Dry to Thick Hair
Recommended Retail Price:€196,08Huidige prijs:€166,67
€241,55 per L
Kérastase Resistance Bain Force Architecte 250ml Duo
Recommended Retail Price:€63,25Huidige prijs:€53,76
€107,52 per L
Kérastase Densifique Conditioner 200ml Duo
Recommended Retail Price:€85,10Huidige prijs:€72,34
€180,85 per L