1924 Artikelen
Alle haarverzorging bekijken
Laat uw haar er glanzend en levendig uit zien met het complete assortiment haarverzorging van lookfantastic. Biedt alles wat u nodig hebt: van de dagelijkse hydratatie tot speciale behandelingen die uw haar diep voeden met prachtige resultaten. Met een breed assortiment premium shampoos en conditioners van luxemerken zoals Kérastase, Redken, Olaplex en Paul Mitchell alsook haaroliën van Wella, Moroccanoil en macadamia-olie. Verwen uw haar met uitgebreide verzorging met het assortiment serums en maskers vol geconcentreerde formules die zorgen voor droog, dof of pluizend haar. Populaire zoekopdrachten: haarmaskers, haarverzorgingscadeausets, shampoo, conditioner, reissets.
Geselecteerde
Filters
Aveda Nutriplenish Multifunctionele Haarolie 30 ml
Recommended Retail Price:€41,40Huidige prijs:€31,05
€1035,00 per L
Wella Professionals Care Color Motion+ Kleurbeschermende Shampoo 250 ml
Recommended Retail Price:€22,43Huidige prijs:€16,82
€67,28 per L
JOICO CURLS LIKE US Hydrate and Define Curl Crème Styler 200ml
€24,15
€120,75 per L
Umberto Giannini Coily Curls Shampoo and Conditioner Duo
Recommended Retail Price:€20,59Huidige prijs:€15,44
€15,44 per unit
Keracare Shampoo For Colour Treated Hair (240 ml)
Recommended Retail Price:€10,70Huidige prijs:€8,03
Mielle Organics Rosemary Mint Leave-In Conditioner 355ml
Recommended Retail Price:€12,64Huidige prijs:€8,46
€23,83 per L
As I Am Rijstwater Conditioner 237 ml
Recommended Retail Price:€13,92Huidige prijs:€10,44
€44,05 per L
KeraCare Curlessence Hydraterende Shampoo 350 ml
Recommended Retail Price:€11,44Huidige prijs:€8,58
€24,51 per L
Pureology Strength Cure Conditioner 1000 ml
Recommended Retail Price:€78,20Huidige prijs:€58,65
€58,65 per L
Bumble and bumble Verdikkende Spray 60 ml
€9,90
€165,00 per L
Christophe Robin Regenerating Shampoo with Prickly Pear Oil 250ml (Low Dioxane)
Recommended Retail Price:€32,00Huidige prijs:€24,00
Bumble and bumble Bond-Building Herstellende Shampoo 250 ml
€30,00
€120,00 per L