400 Artikelen
Professional Haircare for Damaged Hair
Geselecteerde
Filters
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner Jumbo 525ml
€59,80
€113,90 per L
ghd Fine Hair Thickener & Detangling Comb
€54,05
€2,45 per unit
Philip Kingsley Swimcap Duo
€46,00
€306,67 per L
Living Proof No Frizz Intens Hydratatiemasker 200 ml
Recommended Retail Price:€43,70Huidige prijs:€21,85
€109,25 per L
Living Proof No Frizz Conditioner 236 ml
€32,00
€135,59 per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 75ml, Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 50ml, Redken Acidic Bonding Concentrate Leave-In Treatment 150ml & Limited-edition satin scrunchie set TOTW bundle
Recommended Retail Price:€50,60Huidige prijs:€43,01
€155,83 per L
ghd Repair & Protect for Damaged Hair
€69,00
€2,51 per unit
ghd Dry Hair Nourisher Serum & Brush Set
€71,88
€2,41 per unit
Moroccanoil Hydrate Discovery Kit + Free Gift
€38,53
€132,86 per L
Olaplex Healthy Hair Discovery Set
€26,45
€258,05 per L