401 Artikelen
Professional Haircare for Damaged Hair
Geselecteerde
Filters
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner 200ml
€19,15
€95,75 per L
L’Oréal Professionnel Absolut Repair Shampoo 500ml and Refill Pack 500ml for dry & damaged hair
Recommended Retail Price:€62,10Huidige prijs:€46,58
€46,58 per L
Biolage Strength Recovery Shampoo 400ml and Conditioner 236ml Duo
Recommended Retail Price:€58,08Huidige prijs:€40,65
€63,92 per L
L'Oréal Professionnel: Pros Favourites Duo: Metal Detox Shampoo for Hard Water & Tecni Art Pli Hair Volumising Memory Styling Spray
Recommended Retail Price:€56,93Huidige prijs:€42,70
€42,70 per unit
Pureology Strength Cure Superfood Diep Behandelingsmasker 200 ml
Recommended Retail Price:€43,13Huidige prijs:€32,35
€161,75 per L
Biolage Full Rescue Restorative Mask 500ml
Recommended Retail Price:€44,85Huidige prijs:€33,64
€67,28 per L
Goldwell BondPro+ Fortifying Shampoo 250ml
€18,40
€73,60 per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 300ml, Conditioner 300ml and 24/7 Night & Day Serum 100ml Repair Damaged Hair Bundle
Recommended Retail Price:€88,50Huidige prijs:€75,23
€107,47 per L
Pureology Strength Cure Blonde Purple Shampoo, Conditioner and Color Fanatic Spray Routine for Toning Brassy Hair
Recommended Retail Price:€102,35Huidige prijs:€76,76
€104,86 per L
L’Oréal Professionnel Metal Detox Shampoo 500ml and Refill Pack 500ml for breakage & colour protection
Recommended Retail Price:€80,50Huidige prijs:€60,38
€120,76 per L
Kérastase Première Decalcifying Repairing Pre-Shampoo and Shampoo for Damaged Hair with Pure Citric Acid and Glycine
Recommended Retail Price:€106,38Huidige prijs:€90,42
€180,84 per L
Kérastase Resistance Therepiste Serum 30ml Duo
Recommended Retail Price:€104,00Huidige prijs:€88,40
€1473,33 per L
Joico Blonde Life Violet Conditioner 1000 ml
Recommended Retail Price:€68,25Huidige prijs:€51,19
€51,19 per L
VIRTUE Overnight Scalp & Hair Elixir 50ml/1.7 fl. oz
€70,15
€1403,00 per L
Joico K-Pak Herstellende Conditioner 1000 ml
€69,58
€69,58 per L
Redken Extreme Anti-Snap Treatment Duo 2 x 250ml
Recommended Retail Price:€64,40Huidige prijs:€54,74
€109,48 per L
Joico K-Pak PROFESSIONAL Reconstructor 1000ml
€81,94
€81,94 per L
Redken Extreme Length Shampoo 300ml, Redken Extreme Length Conditioner 300ml & Redken Satin Scrunchies Bundle
Recommended Retail Price:€59,00Huidige prijs:€50,15
€167,17 per L