150 Artikelen
Haarverzorging in reisformaat
Geselecteerde
Filters
Bumble and bumble Sunday Shampoo Reisverpakking 60 ml
Recommended Retail Price:€18,40Huidige prijs:€13,80
€230,00 per L
Living Proof (PhD) Advanced Clean Dry Shampoo 90ml & Scalp Care Density Serum 50ml
€82,80
€591,43 per L
Pureology Strength Cure Shampoo & Conditioner 266ml With Strength Cure Serum 100ml
Recommended Retail Price:€109,25Huidige prijs:€81,94
€223,88 per l
Wella Professionals Ultimate Repair Day and Night Hair Serum 30ml
Recommended Retail Price:€59,11Huidige prijs:€44,33
€1477,67 per L
Olaplex Reisformaat No. 5 Bond Maintenance Versterkende en Herstellende Haarconditioner 100 ml
Recommended Retail Price:€16,10Huidige prijs:€12,08
€120,80 per L
Color Wow Dream Clean Normal to Thick and Travel Dream Coat Supernatural Spray Trio
€63,83
€116,05 per L
Denman D90 The Mini Detangler- Pink Crush
Recommended Retail Price:€10,35Huidige prijs:€7,76
€7,76 per unit
Kérastase Gloss Absolu Masque Crème Hydra-Glaze For Thick Frizzy Hair 75ml
Recommended Retail Price:€21,74Huidige prijs:€18,48
€246,40 per L
Denman D14 The Mini Curl Definer & Styler- Pink Crush
Recommended Retail Price:€9,20Huidige prijs:€6,90
€6,90 per unit