53 Artikelen
Frizzy Hair
Geselecteerde
Filters
KMS Tame Frizz Conditioner 250ml
€26,45
€105,80 per L
KMS Tame Frizz Shampoo 300ml
€24,15
€80,50 per L
KeraCare Natural Textures Haarmelk 240 ml
Recommended Retail Price:€14,49Huidige prijs:€10,87
€45,29 per L
Redken All Soft Conditioner Duo (2 x 250ml)
Recommended Retail Price:€51,00Huidige prijs:€43,35
€86,70 per L
Goldwell Dualsenses Just Smooth 6 Effects Serum 100ml
€23,00
€230,00 per L
Goldwell Dualsenses Just Smooth 60Sec Treatment 200ml
€21,85
€109,25 per L
Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 200ml
€19,55
€97,75 per L
Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Shampoo 250ml
€18,40
€73,60 per L
Giovanni 2chic Frizz Be Gone Leave-In Conditioner 118ml
€13,90
€117,80 per L
Redken All Soft Heavy Cream Duo (2 x 250ml)
Recommended Retail Price:€70,00Huidige prijs:€59,50
€119,00 per L
Giovanni Ultra-Sleek Conditioner 250ml
€13,90
€55,60 per L