390 Artikelen
Huidverzorging voor een droge huid
Voelt uw huid na het wassen uitgedroogd, trekkerig en oncomfortabel aan? Dan is de kans groot dat u last hebt van een droge huid. Verbeter het vermogen van uw huid om vocht vast te houden met producten die speciaal voor u zijn samengesteld.
Geselecteerde
Filters
The Ordinary The Sensitive Skin Collection
€31,05
€194,06 per L
Clinique Healthy Skin Routine Mini Kit Skin Type: Dry Combination
€29,90
€249,17 per L
Elizabeth Arden Ceramide Zuiverende Toner 200 ml
Recommended Retail Price:€34,50Huidige prijs:€27,60
€138,00 per L
Lancôme Absolue The Oogcrème 20ml
Recommended Retail Price:€155,25Huidige prijs:€124,20
€6210,00 per L
NUXE Very Rose Hydrating Lippenbalsem 15g
Recommended Retail Price:€16,10Huidige prijs:€12,08
€805,33 per KG
Mario Badescu Glycolic Foaming Cleanser
€18,40
€103,95 per L
ESPA Nourishing Lip Treatment 5ml
Recommended Retail Price:€33,00Huidige prijs:€26,40
€5280,00 per L
Avène Very High Protection Sun Cream SPF50+ for Dry, Sensitive Skin 50ml
Recommended Retail Price:€24,15Huidige prijs:€19,32
€386,40 per l
Clinique Take The Day Off Cleansing Balm At Home & Away
€54,05
€348,71 per L
SkinCeuticals Verhelderende UV Defense SPF30 Zonbescherming 30 ml
Recommended Retail Price:€57,50Huidige prijs:€46,00
€1533,33 per L
Aesop Immediate Moisture Facial Hydrosol 50ml
€21,85
€364,17 per L
Vichy Idéal Soleil Dry Touch Face Cream SPF 50 50ml
Recommended Retail Price:€22,43Huidige prijs:€17,94
Aesop Peterseliezaad Antioxidant Toner 200 ml
€54,05
€270,25 per L
PURITO Wonder Releaf Centella Dagelijkse Zonnelotion 60 ml
Recommended Retail Price:€23,00Huidige prijs:€18,40
€306,67 per L
Clinique for Men Daily Hydration Skincare Set
Recommended Retail Price:€40,25Huidige prijs:€30,19
€167,72 per L
ESPA Positivity Bath and Body Oil 100ml
Recommended Retail Price:€55,00Huidige prijs:€44,00
€440,00 per L
Clinique Moisture Surge Nachtmasker 100 ml
Recommended Retail Price:€48,30Huidige prijs:€36,23
€362,30 per L