81 Artikelen
Huidverzorging tegen donkere kringen
Het is niet altijd mogelijk om aan 9 uur slaap te komen, maar niemand houdt van donkere kringen. Bij lookfantastic begrijpen we dat u altijd verzorgd voor de dag wilt komen. Daarom zijn we blij dat we u een fantastisch gevarieerde collectie kunnen bieden waarmee u van uw donkere kringen afkomt en uw gezicht kunt laten stralen.
Geselecteerde
Filters
The INKEY List Caffeine Oogcrème 15ml
Recommended Retail Price:€11,50Huidige prijs:€8,05
€536,67 per L
The Ordinary Caffeine Oplossing 5% + EGCG 30 ml
€9,66
€322,00 per L
Clinique All About Eyes Oogcrème 15 ml
Recommended Retail Price:€40,25Huidige prijs:€30,19
€2012,67 per L
The Ordinary Multi-Peptiden Oogserum 15ml
€22,89
€1526,00 per L
Clinique All About Eyes Oogcrème Rijk 15 ml
Recommended Retail Price:€40,25Huidige prijs:€30,19
€2012,67 per L
Peter Thomas Roth Instant FIRMx Temporary Eye Tightener Easy-Wear Formula 20ml
€44,85
€2242,50 per L
Perricone MD HP Face Finishing and Firming Moisturizer Broad Spectrum SPF 30 0.5oz FG
Recommended Retail Price:€34,00Huidige prijs:€13,60
€959,45 per KG
Eucerin Antipigmentvlekken Verhelderende Oogcrème 15 ml
Recommended Retail Price:€35,65Huidige prijs:€26,74
€1782,67 per L
Biossance Squalane and Marine Algae Eye Cream 15ml
Recommended Retail Price:€52,90Huidige prijs:€42,32
Perricone MD High Potency Classics Face Finishing & Firming Tinted Moisturiser SPF 30 59ml
Recommended Retail Price:€82,00Huidige prijs:€65,60
€1111,86 per L
Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming Eye Cream 15ml
Recommended Retail Price:€86,25Huidige prijs:€69,00
€4600,00 per L
Kiehl's Age Defender Oogherstel 14 ml
Recommended Retail Price:€46,00Huidige prijs:€39,10
€2792,86 per L
Biossance Squalane + 5% Niacinamide Brightening Eye Serum 15ml
Recommended Retail Price:€50,60Huidige prijs:€40,48
€2698,67 per L
Peter Thomas Roth Water Drench Hyaluronic Cloud Hydra-Gel Eye Patches (30 Pairs)
€65,55
€65,55 per unit
The INKEY List Brighten-I Oogcrème 15ml
Recommended Retail Price:€13,80Huidige prijs:€9,66
€644,00 per L